ثبت نام و مشاوره رایگان
نام دوره : آموزش تعمیرات لوازم خانگی
برد - مکانیکی
مدت دوره : 40 ساعت برد
30 ساعت مکانیکی
سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته
هزینه عادی دوره مکانیک: 1.600.000 تومان
هزینه عادی دوره برد: 1.350.000 تومان
هزینه خصوصی دوره مکانیک : 3.000.000 تومان
هزینه خصوصی دوره برد : 2.500.000 تومان
دسته بندی : تعمیرات

آموزش تعمیرات لوازم خانگی

 • مدرس دوره
 • استاد جداری

فیلم آموزشی تعمیرات لوازم خانگی

آموزش تعمیرات لوازم خانگی مانند ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال ساید بای ساید و فریزر، کولر گازی و اسپلیت، تلویزیون LED و LCD و جاروبرقی و مایکروویو و سایر لوازم خانگی می باشد. امروزه در تمامی خانه ها لوازم خانگی برقی همچون لباسشویی یخچال، تلویزیون و ... وجود دارند. در کلاس آموزشی تعمیرات لوازم خانگی در مجتمع فنی پایتخت که شامل تعمیرات برد و مکانیکی لوازم خانگی به صورت حرفه ای می باشد، توسط اساتید مجرب شرکت سامسونگ و LG به صورت کاملا عملی در کارگاه های مجهز در تهران صورت میگیرد.


سر فصل های آموزش برد لوازم خانگی


 • آموزش مقدماتی الکترونیک پایه
 • آموزش رفع عیب و تعمیرات برد ماشین لباسشویی
 • آموزش رفع عیب و تعمیرات برد ماشین ظرفشویی
 • آموزش رفع عیب و تعمیرات برد یخچال ساید بای ساید
 • آموزش رفع عیب و تعمیرات برد تلویزیون LCD و LED
 • آموزش رفع عیب و تعمیرات برد جارو برقی
 • آموزش رفع عیب و تعمیرات برد کولر گازی و اسپلیت
 • آموزش رفع عیب و تعمیرات برد الکترونیک بروز لوازم خانگی
 • آموزش نحوه رفع عیب کردن یخچال معمولی
 • آموزش قطعه شناسی لوازم خانگی
 • آشنایی با ابزار و تجهیزات مورد نیاز در تعمیرات
 • و...

مزایای آموزشگاه فنی پایتخت


آموزش تعمیرات لوازم خانگی در ایران یکی از دوره های آموزشی محبوب بود که بسیاری از افراد علاقمند به شرکت در این دوره ها می باشند. اما علت این استقبال چیست؟ لوازم خانگی مختلفی برای راحتی و آسایش بشر ابداع شده اند و این وسایل معمولا الکتریکی و مکانیکی بوده و دارای ساختار پیچیده ای می باشند. با کارکرد این وسایل، مشکلات و خرابی های بسیاری ممکن است برای آنها به وجود آید که برای ادامه عملکرد، نیاز به تعمیر و برطرف نمودن این مشکلات دارند. آموزش تعمیرات لوازم خانگی به افراد علاقمند کمک می کند تا تعمیرات لوازم خانگی مختلف را به طور کامل آموزش دیده و قادر به تعمیر و رفع مشکلات انواع وسایل باشند.

بازار کار حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی

حتما می دانید که صنعت لوازم خانگی در دنیا از صنایع پر درآمد جهان محسوب شده و کشورهای مختلفی به تولید انواع لوازم خانگی در برندهای مختلف می پردازند. غول های لوازم خانگی بزرگی در دنیا وجود دارند که بخش زیادی از تولیدات لوازم خانگی را به خود اختصاص داده اند و از سرمایه داران بزرگ دنیا محسوب می شوند. ال جی، سامسونگ و بوش از جمله این ابر شرکت ها می باشند که با فعالیت در حوزه تولید انواع لوازم خانگی مانند یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و ... به برندهای مطرح و معتبر دنیا تبدیل شده اند که محصولات خود را به سراسر جهان صادر می کنند. پیشرفت تکنولوژی و اتوماتیک شدن زندگی ها، شرکت های تولید کننده لوازم خانگی را بر آن داشته است تا میزان تولیدات خود را در این زمینه افزایش داده و انواع جدیدی از لوازم خانگی روز به روز به لیست وسایل خانه اضافه می گردد. امروزه در همه منازل، چه خانواده های پرجمعیت و چه افرادی که به صورت یک یا دو نفره زندگی می کنند، انواع مختلفی از لوازم خانگی ضروری از جمله یخچال، لباسشویی، اتو و ... یافت می شود و زندگی بدون وجود این وسایل سخت به نظر می رسد و تقریبا ناممکن خواهد بود. مسلما هر وسیله الکتریکی و مکانیکی، روزی به هر دلیلی خراب شده و نیاز به تعمیر پیدا می کند و از آن جایی که تعمیر آن تنها توسط تعمیرکار در این زمینه امکان پذیر است در نتیجه می توان شغل تعمیرات لوازم خانگی را از جمله مشاغلی به شمار آورد که تعداد مراجعه کنندگان بسیاری دارد. افزایش تقاضا در یک شغل به رونق بازار کار آن شغل منتج می شود که تعمیرات لوازم خانگی نیز از این مشاغل محسوب می گردد. با این تفاسیر می توان با قاطعیت بیان کرد که بازار کار حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی در ایران و همینطور سایر کشورهای جهان به علت تولید زیاد لوازم خانگی و استفاده همه افراد از آنها بسیار پر رونق بوده و این شغل از جمله مشاغل پر درآمد جهان به حساب می آید.

شغل های مرتبط با تعمیرات لوازم خانگی

با توجه به اهمیتی که برای شغل تعمیرات لوازم خانگی گفته شد، افرادی که در این حرفه آموزش می بینند فرصت های شغلی بسیاری داشته و قادر به راه اندازی این شغل با استفاده از یک مغازه کوچک می باشند و در آینده می توانند مهارت خود را بالاتر برده و مغازه و یا فروشگاهی که تعمیرات انواع لوازم خانگی را انجام می دهد و به عبارتی کلینیک لوازم خانگی را با استفاده از چندین تعمیرکار دایر کنند. علاوه بر آن شرکت های مختلفی وجود دارند که به استخدام افرادی که رشته الکترونیک و برق تحصیل نموده اند و یا دوره های تعمیرات لوازم خانگی را پشت سر گذاشته اند می پردازند. با استخدام در این شرکت ها می توان به عنوان تکنسین لوازم خانگی استخدام شده و به صورت دریافت حقوق ماهانه و پورسانت مشغول به کار شد. از شغل های مرتبط با تعمیرات لوازم خانگی می توان به تعمیرکاران یخچال فریزر، تعمیرات بردهای الکترونیکی، تعمیرات لوازم برقی کوچک و ... اشاره کرد که به صورت اختصاصی در یک زمینه خاص به انجام تعمیرات می پردازند.

سرمایه مورد نیاز برای ورود به بازار کار تعمیرات لوازم خانگی

سرمایه اولیه از جمله مسائلی است که بسیاری از افراد در هنگام راه اندازی یک کار دغدغه آن را دارند و افرادی که این میزان سرمایه لازم را ندارند از ادامه مسیر نا امید شده و درجا میزنند. اما بسیاری از کارآفرینان بزرگ دنیا، بدون هیچ گونه سرمایه ای راه خود را آغاز نموده و در ادامه به درآمد بالایی دست یافته اند. شغل تعمیرات لوازم خانگی از جمله کسب و کارهایی است که می توان بدون وجود سرمایه ای هنگفت، در آن وارد شد و به آینده شغلی تضمین شده ای فکر کرد. می توان گفت تنها سرمایه ای که برای ورود به این کار نیاز می باشد مهارت است. داشتن مهارت کافی در این شغل سرمایه ای بزرگ بوده که با تمرین و آموزش به دست می آید. اگر پس از کسب آموزش های لازم در شغل تعمیرات لوازم خانگی سرمایه ای برای خرید یا اجاره مغازه دارید که می توانید مغازه شخصی خود را داشته باشید، در غیر این صورت امکان کار کردن در سایت ها و شرکت های بزرگ برای کسب تجربه و پس اندازی برای اجاره یا خرید مغازه وجود خواهد داشت. پس از شناخته شدن می توان با توجه به درآمد و حقوق ماهیانه ای که دریافت می کنید می توانید به اجاره مغازه ای شخصی و مستقل نیز بپردازید. لازم به ذکر است که تجهیزات و ابزار کار خاصی برای آغاز کار نیاز نمی باشد و با ابزاری ساده و ارزان قیمت می توان شروع به کار نمود.

چگونه تعمیرکار حرفه ای لوازم خانگی شویم؟

برای حرفه ای شدن در شغل تعمیرات لوازم خانگی روش های مختلفی وجود دارد. روش اول که قدیمی ترین روش نیز می باشد و در گذشته افراد زیادی به این شکل به کسب مهارت در این حرفه می پرداختند، کار کردن به صورت تجربی نزد یک استاد کار ماهر می باشد. در این روش ممکن است نکات ریز بسیاری که در این حرفه وجود دارد آموزش داده نشود و آموزش ها تنها به صورت عملی باشد و از ساختار و عملکرد دستگاه نتوان به درستی آگاهی کسب نمود. علاوه بر آن این روش بسیار زمان بر بوده و نیاز به کار کردن به عنوان شاگرد و کارآموز به مدت زمان حداقل 6 ماه تا یک سال می باشد. یکی دیگر از روش های تعمیرکار حرفه ای شدن لوازم خانگی، ادامه تحصیل در این رشته می باشد. در رشته های برق و الکترونیک واحدهایی مرتبط با تعمیرات لوازم خانگی و ساختار آنها وجود دارد که افراد به صورت کاملا علمی می توانند آن را فراگرفته و در آینده وارد این شغل گردند. علاوه بر آن در رشته کار و دانش شاخه ای به نام تعمیرات لوازم خانگی وجود دارد که می توان با انتخاب این رشته در مسیر شغل تعمیرات لوازم خانگی گام برداشت. علاوه بر روش های گفته شده به علت استقبال زیاد از این رشته، دوره های آموزشی مختلفی در آموزشگاه ها برگزار می گردد که به صورت تئوری و عملی تعمیرات انواع لوازم خانگی به کارآموزان آموزش داده می شود. سرفصل های مختلفی در این دوره ها ارائه می شود که افراد بدون داشتن هیچ گونه تحصیلات مرتبطی در این رشته قادر به آموزش ها از صفر تا صد بوده و پس از پایان دوره می توانند به صورت مستقل یا در شرکت های مختلف شروع به کار نمایند. این آموزشگاه ها تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای بوده و پس از پایان دوره مدرک فنی و حرفه ای معتبر را به افراد اعطا می کنند که می توان با استفاده از این مدرک در شرکت های مختلف مشغول به کار شد و یا پروانه کسب را برای راه اندازی مغازه دریافت نمود.

کسب درآمد بالا با تعمیرات لوازم خانگی

همانطور که گفته شد تعمیرات لوازم خانگی از جمله مشاغلی می باشد که می توان درآمد بالایی را از طریق آن کسب نمود. اما با به کار بردن روش ها و ترفندهایی می توان میزان درآمد خود را بالاتر برد و به یک تعمیرکار حرفه ای در این حوزه تبدیل گردید. تبلیغات مناسب لازمه موفقیت در هر شغلی می باشد و یکی  از مواردی است که در تمام کسب و کارها باید در نظر گرفته شود. انجام تبلیغات به صورت تراکت و برچسب و همچنین تبلیغ کار خود در سایت هایی مانند دیوار و یا شیپور می تواند باعث معرفی شما به دیگران شده و تعداد مراجعه کنندگان و در نتیجه درآمد شما را تا حد زیادی افزایش دهد. علاوه بر آن انجام کار با کیفیت به همراه سرعت عمل و خوش قول بودن می تواند رمز موفقیت در این کار باشد. به روز بودن و آشنایی با برندها و مدل های مختلف لوازم خانگی می تواند شما را به یک تعمیرکار حرفه ای و کاربلد و آپدیت تبدیل کرده که افراد برای تعمیرات لوازم خانگی خود شما را انتخاب نمایند. همچنین نیاز است تا قیمت هایی که برای انجام تعمیرات ارائه می دهید رقابتی بوده و از دریافت هزینه های بالا به ویژه در اوایل کار جلوگیری نمایید. با رعایت نکات گفته شده و افزایش مهارت خود در این شغل می توانید به درآمد بالایی دست یافته و به تضمین آینده شغلی خود کمک نمایید.

چالش های ورود به بازار کار تعمیرات لوازم خانگی

به روز شدن یکی از چالش های مهمی است که در مشاغل فنی به ویژه تعمیرات لوازم خانگی، پیش روی تعمیرکاران می باشد. با توجه به این که انواع لوازم خانگی روز به وز پیشرفت کرده و فناوری های جدیدی در آنها استفاده می شود، نیاز است تا تعمیرکار و تکنسین تعمیرات لوازم خانگی از این آپدیت ها آگاه بوده و با تکنولوژی های جدید به کار رفته در این وسایل آشنا باشد تا قادر به عیب یابی و تعمیر وسیله مورد نظر بوده و برای تعمیر آن دچار مشکل نگردد.

 

آموزش تعمیرات مکانیکی لوازم خانگی

 

آشنایی با قطعات مکانیکی تمامی لوازم خانگی

آموزش نـصب لوازم خانـگی (کاملا رایـگـان)

آموزش تعمیرات مکانیکی و عیب یابی مکانیکال یخچال ساید بای ساید

آموزش تعمیرات یخچال ساید و معمولی

آموزش چگونگی مونتاژ مجدد لوازم خانگی

آموزش تعمیرات مکانیکی ماشین لباسشویی

آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی

آموزش نحوه تعمیرات و عیب یابی مکانیکی ماشین ظرفشویی

آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی

آموزش نحوه تعمیرات و عیب یابی مکانیکی ماکروویو

آموزش نحوه تعمیرات و عیب یابی مکانیکی جاروبرقی

آموزش تعمیرات جارو برقی

آموزش نحوه تعمیرات و عیب یابی مکانیکی آبمیوه گیری و مخلوط کن

آموزش نحوه تعمیرات و عیب یابی مکانیکی سشوار

آموزش نحوه تعمیرات و عیب یابی آسیاب کن برقی و لوازم خرد آشپزخانه

آموزش تعمیرات لوازم خرد آشپزخانه

آموزش اصول کلی تعمیرات لوازم خانگی

آموزش نحوه عیب یابی سریع لوازم خانگی

و ...

محمد ارشاد حاجی پور : از طریق سایت با آموزشگاه آشنا شدم ، خود ۀموزشگاه خوابگاه به من معرفی کرد ، در کلاس برد لوازم خانگی شرکت کردم و از کلاس راضی هستم

مجید عبدی : در رشته مکانیک لوازم خانگی شرکت کردم ، سطح آموزشی بسیار خوب بود ، وسایل و تجهیزات آموزشی به روز هستند توصیه میکنم در این کلاس شرکت کنید.

آیا آموزشگاه مجوز رسمی دارد؟
بله ، آموزشگاه تحت نظر سازمان فنی حرفه ای فعالیت دارد
هزینه دوره های آموزشگاه شامل تخفیف می شود؟
کلیه دوره های آموزشگاه دارای 20 تا 30 درصد تخفیف می باشند
برای کارآموزانی که از شهرستان مراجعه می کنند خوابگاه و محل اسکان وجود دارد؟
کارآموزانی که از شهرستان تشریف می آورند به خوابگاه های مناسبی که زیر نظر آموزشگاه فعالیت دارند معرفی می شوند که از لحاظ کیفیت و قیمت مناسب هستند
بعد از اتمام دوره مدرک ارائه می شود؟
بعد از اتمام دوره مدرک آموزشگاه به کارآموزان ارائه می شود که در سراسر ایران معتبر است و کارآموزانی که تنها مدرک فنی حرفه ای را میخواهند از طرف آموزشگاه به سازمان فنی حرفه ای معرفی می شوند
اگر بعد از اتمام دوره آموزشی در یادگیری دوره مشکل داشتیم چه می شود؟
دوره های آموزشگاه به صورت 100% برای آموزش کارآموزان کافیست و بعد از اتمام دوره کمتر پیش میاید کارآموزی به مشکل بر بخورد،ولی چنانچه این مورد پیش بیاید آموزشگاه برای کارآموز دوره را تجدید خواهد کرد.همین طور کارآموز پس از دوره با مدرس مربوطه در ارتباط است و می تواند هر زمان سوالی برایش پیش بیاید از مدرس مربوطه کمک بخواهد.
مدت زمان برخی کلاس ها و دوره ها زیاد است و بنده نمی توانم در کلاس ها حاضر شوم؟
بیشتر دوره های آموزشگاه به صورت هفتگی یا ماهانه تکرار میشوند، تا آنجاییکه امکان داشته دوره ها منعطف برگزار می شود تا هم کارآموزانی که درس می خوانند و هم کارآموزانی که شاغل هستند نیز بتوانند در دوره ها شرکت نمایند.چنانچه کارآموزی نتواند با کلیه زمانهای آموزشگاه خود را وفق دهد می تواند آن دوره را به صورت خصوصی بردارد در این صورت زمان کلاس ها با کارآموز هماهنگ می شود
 

41 دیدگاه

 1. هادی گفت:

  سلام شیراز هم اموزشگاه دارید؟

 2. علیرضا گفت:

  تعمیرات لوازم خانگی به صورت عملی هست یا تئوری؟ اگر عملی هست چند ساعت آموزش عملی برگزار میشود؟
  مرسی از سایت خوبتون

 3. علی قاسمی گفت:

  سلام آیا همه مطالبی که در سرفصل آموزش تعمیرات لوازم خانگی گفته شده به طور کامل آموزش داده میشود؟

 4. sadegh گفت:

  به تعمیرستون سر بزنید.
  tamireston.com

 5. امیر گفت:

  سلام برای این کلاس ها باید از قبل چیزی بلد باشی یا کسایی که چیزی از قبل بلد نبودن هم این کلاسا به دردشون میخوره؟

 6. علی یوسفی زاده گفت:

  سلام
  من برای اینکه در کلاس تعمیرات مکانیکی لوازم خانگی ثبت نام کنم باید تو دوره عادی و خصوصی جفتش ثبت نام کنم یا ن فقط تو خصوصیم میتونم ثبت نام کنم؟

 7. محمد رضا کاظمی گفت:

  ببخشید هزینه دوره میشه کامل بفرمایید

 8. حسين گفت:

  سلام ميخواستم بدونم مدركي كه بعد از دوره اموزش ميدين مدرك بين المللي هست يا مدرك معمولي

 9. ابراهیم گفت:

  سلام هزینه خوابگاهتون چقده – کسی که تا بحال کار تعمیرات نکرده هم میتونه موفق باشه آیا _ اگه به صورت خصوصی برگزار کنید هزینه اش چقده

 10. داود گفت:

  سلام پشتیبانی شما برای شروع کار به جه صورت هست آیا بعد از دوره کار آموز معرفی میشه به جایی برای شروع کار؟

 11. misagh گفت:

  سلام وقتتون بخیر معرفی جهت کار هم دارید؟

 12. امیررضا گفت:

  در حین آموزش معرفی برای کارآموزی و بعد از اتمام دوره معرفی برای کار دارین؟
  ما شهرستانی ها باید از زمان حضور در تهران از وقتمون استفاده کنیم.

 13. حق گفت:

  کاش بجای این کلیپ های زبان اصلی از وضعیت کلاس و تجهیزات و نحوه تدریس استادان خودتون فیلم میزاشتی بشه مقایسه کرد

  • پشتیبان گفت:

   سلام وقت بخیر. یک ویدئو از استاد دوره گذاشته شده که می توانید در همین صفحه مشاهده نمایید.

 14. حق گفت:

  چطور تو ۶۰ ساعت این همه وسیله رو آموزش میدین در حالی ک خود فنی حرفه ای برای فقط لباسشویی ۲۰۰ ساعت آموزش گذاشته؟

  • پشتیبان گفت:

   سلام. در سازمان فنی و حرفه ای بخش عمده ای از دروس تئوری و با کتاب تدریس می شوند ولی در این آموزشگاه تعمیرات به صورت عملی و واقعی انجام می شود.

 15. کالاتعمیر گفت:

  سلام
  بعد از اتمام دوره آموزشی مدرک هم میدین؟ و اینکه آیا مدرک در خارج از کشور هم معتبر است؟

  • پشتیبان گفت:

   سلام. بله مدرک معتبر زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای داده خواهد شد. بعد از دوره می توانیم شما را به سازمان فنی و حرفه ای معرفی کنیم تا مدرک بین المللی دریافت نمایید.

 16. محمد تسلیمی گفت:

  سلام وقت بخیر ، بعد از آموزش ، به بازار کار هم معرفی میکنین؟
  حقیقت اوضاع شغلی من در ۲ سال گذشته خیلی بد بوده ، البته در زمینه کاری خودم ( عمران) . و بالطبع اوضاع مالیم هم به شدت تحت تاثیر همین مورده.
  حالا سوال من اینه که بعد طی کردن دوره آموزش ، به بازار کار هم معرفی میکنین ؟

 17. عباس کیانی گفت:

  باسلام کلاس های خصوصی به چه صورت میباشد ایا امکانش هست کلاس های تعمیرات خانگی دوره یه هفته باشد

 18. ظاهر گفت:

  سلام ببخشید آموزش ها ضمانتی هستند؟

 19. عباس گفت:

  با سلام شرایط و هزینه خوابگاه به چه صورت میباشد .

 20. Mehdi گفت:

  سلام خسته نباشید اگه کسی از شهرستان بیاد و جا نداشته باشه جایی هست یا ن

 21. صادق منیری گفت:

  سلام. ببخشید تعمیر چه وسایلی رو آموزش میدین؟

  • فنی پایتخت گفت:

   سلام
   یخچال معمولی و ساید بای ساید، ماشین ظرفشویی و لباسشویی، مایکروفر، وسایل خرد آشپزخانه مثل جرخ گوشت، آبمیوه گیری و… و منبع تغذیه تلویزیون led و lcd و برد کولر گازی

 22. هادی گفت:

  سلام من شهرستانم امکان اینکه بتونم یک ماه بیام تهران نیست چطوری میتونم اینجا یاد بگیرم بوشهر هستم.

 23. موسوی گفت:

  استادتون چه کسی هست؟؟

  • فنی پایتخت گفت:

   سلام
   استاد جداری و استاد مرادی از سرپرست تعمیرکنندگان سام سرویس(سامسونگ)و چندین سال سابقه کار در این زمینه رو دارند.
   موفق باشید

  • فنی پایتخت گفت:

   سلام
   استاد جداری و مرادی از سرپرست تعمیر کاران شرکت سامسونگ هستند و چندین سال سابقه کار در این زمینه رو دارند.
   موفق باشید

 24. پدرام گفت:

  کلاسها عالی بودن من که دعاشون میکنم واقعا خوب بود

  • فنی پایتخت گفت:

   سلام
   ممنون از نظرتون باعث افتخاره که در خدمت شما و دیگر کاراموزان عزیز بودیم
   موفق باشید

 25. شهرام گفت:

  من کلاسارو شرکت کردم بچه ها خیالتون راحت خدایی خوب بود

 26. محمدخانی گفت:

  تایم کلاسارو کجا ببینم

  • فنی پایتخت گفت:

   سلام
   زمانبندی دوره ها در کانال تلگرام ما که به تازگی راه اندازی شده قرار خواهد گرفت و یا با شماره های که در سایت قرار دادیم تماس بگیرید.
   ایدی کانال:fannip@

 27. پرویز شاهی گفت:

  ما بعد از دوره میتونیم با استاد در ارتباط باشیم ؟یعنی بعد از دوره راهنمایییم میکنن

  • فنی پایتخت گفت:

   سلام
   بعد از دوره پشتیبانی رایگان داریم و کارگاه برای تمرین در اختیارتونه + شما در طول دوره work shop دارین.
   موفق باشید

 28. میثم گفت:

  این کلاس ها عملی هستند ؟چند وقته هستش

  • فنی پایتخت گفت:

   سلام
   بله ۳۰ ساعت تعمیرات برد و ۳۰ ساعت تعمیرات مکانیکی دارید
   و حدود ۲ جلسه تئوری و مابقی عملی هست
   حدود یک ماه تا ۵ هفته طول میکشه
   موفق باشید

 29. مهدوی گفت:

  سلام هم تعمیرات برد هم مکانیکی رو دارین؟جفتشو باید باهم اموزش بببینیم ؟

  • فنی پایتخت گفت:

   سلام
   ما جفت دوره هارو داریم این بستگی به شما داره که هر دوتا دوره رو بخواین یا نه ولی خب اگر برای بازار کار نیاز به آموزش دارین بهتره هردو دوره رو شرکت کنید.
   موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WeCreativez WhatsApp Support
سوالات مربوط به دوره‌های آموزشی را میتوانید از این قسمت بپرسید ...
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟