ثبت نام و مشاوره رایگان
نام دوره : آموزش تعمیر قفل و شیشه بالابر خودرو
مدت دوره : 30 ساعت
سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته
هزینه عادی دوره : 1.800.000 تومان
هزینه خصوصی دوره : 3.000.000 تومان
دسته بندی : دوره های ویژه

آموزش تعمیر قفل و شیشه بالابر خودرو

  • مدرس دوره
  • -----

فیلم معرفی دوره تعمیر قفل و شیشه بالابر خودرو

آموزش تعمیرات قفل و شیشه بالابرخودرو یکی از رشته ای تخصصی در زمینه تعمیرات خودرو می باشد که دراین دوره به مباحث کاملا تخصصی در مورد عیب یابی و رفع عیب قفل ها، شیشه بالابر و تجهیزات جانبی آنها پرداخته می شود. در این دوره به هنرجویان به صورت بسیارعملی و پروژه محور برروی تجهیزات کارگاه مکانیک خودرو و ماشین های واقعی فعالیت می کنند ضمنا در پایان دوره مدرک معتبری از فنی و حرفه ای برای شما صادر می شود تا به راحتی بتوانید وارد بازار کار این حرفه شوید. و نکته بسیار مهم اینکه آموزشگاه فنی پایتخت هنرجویان فارغ التحصیل در رشته های خود را پس از اتمام دوره به صورت نامحدود پشتیبانی می کند.

سرقصل های دوره تعمیرات قفل و شیشه بالابر خودرو• شناخت ابزار شناسی در تعمیرات

• شناخت انواع قفل در خودرو

• شناخت اجزاء قفل خودرو ها

• فراگیری تنظیم پمپ قفل مرکزی

• آموزش بازو بست رودری ها

• آموزش بازو بست انواع قفل درب ها، صندوق و ...

• یادگیری عیب یابی مدار برقی و رفع عیب آن

• شناخت رگلاژ درب ها

• فراگیری رگلاژ درب صندوق عقب و کاپوت خودروها


• آموزش بازو بست دستگیره ها

• شناخت مدار برقی شیشه بالابر

• آموزش تعمیرات قفل مرکزی

• آموزش مدل های مختلف شیشه بالابرها

• آموزش شناخت مدارت برقی قفل ماشین ها

• شناخت تنظیم فاصله استاندارد درب ها در رگلاژ

• یادگیری چرخ دنده ها، ریل و پایه شیشه بالابر

• شناخت باز و بست انواع شیشه بالابر

• و...

مزایای آموزشگاه فنی پایتخت

چنانچه اگر سوالی در مورد دوره های آموزشگاه دارید فرم مقابل را پر کنید کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

 

سوالات متداول آموزش تعمیر قفل و شیشه بالابر خودرو

آیا در پایان دوره آموزش قفل و شیشه بالابر خودرو مدرکی به ما داده می شود؟
بله. این رشته دارای کد استاندارد فنی و حرفه ای می باشد و مدرک معتبر از فنی و حرفه ای به شما اعطا می شود.
این دوره دارای بازار کاری خوبی می باشد ؟
با توجه به تعداد بالا بودن خودروها در کشور و نیاز به سرویس و نگهداری خودروها می توان گفت حتما بازار کار خوبی برای کارآموزان عزیز این حرفه وجود دارد.
میانگین درآمد شغل تعمیرات قفل و شیشه بالابر خودرو چقدر است ؟
با توجه به تخصصی بودن این رشته درآمدی معادل 3 برابر یک کارمند را می توانید از آن کسب کنید .
آیا کلاسها به صورت تئوری می باشد یا عملی هم دارد ؟
بله کارگاهی تخصصی و کامل حرفه ای برای این رشته در نظر گرفته شده است تا هنرجویان در آن فعالیت عملی و پروژه محور داشته باشند علاوه بر آن بر روی خودرو واقعی نیز آموزش داده می شود .
آیا دوره شما دارای گارانتی یا تضمینی دارد؟
در ابتدا کیفیت بالای کلاسها به همراه پشتیبانی نامحدود استاد از کاراموزان پس از پایان دوره و امکان تجدید دوره رایگان در صورت عدم یادگیری در دوره
آیا رشته مرتبطی یا مکملی برای این دوره وجود دارد ؟
آموزش برق خودرو یا باطری سازی رشته ای مکمل برای این دوره می باشد که در صورت علاقه مندی می توانید در آن شرکت کنید.

اموزش تعمیر شیشه بالابر و قفل خودرو

جهان هر روز در حال تغییر است . درس و دانشگاه و نمره و دنیای اموزش های تیوریک هنوز جایگاه مخصوص به خودش را دارد ، ولی باهوش کسی است که مابین کسب اموزش غیرعملی در دانشگاه ، هوش و ذکاوت خودش را در دنیای مهارت ها سرمایه گذاری کند.

امروزه برگ برنده را کسی میبرد که بتواند با ان گه از مغزش فرمان میگیرد روی دست هایش پیاده کند و به درامد برسد .

مکانیک و تعمیر کار خودرو از تعویض لاستیک گرفته تا تعمیرات شیشه بالابر و قفل خودرو به مانند پزشکی می ماند که روزانه با چندین جراحی سخت جان چندین اتوموبیل را نجات میدهد .

دوره های یادگیری فراوانی در سراسر نقاط کشور برگزار میشود که متقاضی و کاراموز محترم با علوم مختلف مکانیکی و تعمیرات اشنا میکند .

کاراموز به مانند هنرمندی می می ماند که با هنر و هوشش به تعمیر و در اصل درمان خودروها میپردازد .

ماحصل شرکت در دوره های یادگیری تعمیرات چیست؟ جز ارایه ی مدرک فنی و حرفه ای و کسب یک مهارت کاربردی چه چیزی عاید کاراموز میشود ؟

در این بازار اشفته و کساد شغلی در کشور ، هر جوانی به دنبال یافتن شغلیست که بتواند با کسب مهارت های لازم در ان حوزه ، کار و کاسبی خودش را راه بیاندازد و به مدینه ی فاضله یعنی همان ثبات و ضمانت شغلی رسیده و کسب روزی حلال کند .
یکی از پیشنهاد های اموزشگاه فنی پایتخت شرکت در دوره  های کاراموزش اموزشی تعمیرات خودرو و مکانیک است .

از زمانی که ماشین های مدل بالا با شیشه های بالارو برقی و قفل های هوشمند متصل به سیستم برقی روی کار امدند ، به جز جذابیت و زیبایی که برای مردم داشتند و اینکه با یک حرکت دکمه ی برقی شیشه ها بالا و پایین میرفتند و دیگر نیازی به چرخاندن دستیگره های غیر دستی نبود ، هرلحظه انگیزه و علاقه ی خریدار را به سمت خرید اتوموبیل هایی با شیشه ی برقی بیشتر میکرد.

اما انچه از نظر دور نیست این است که این شیشه ها در کنار جذابیت و سهولتی که براب مصرف کننده به ارمغان می اورند ممکن است گاهی به دلیل اتصالات به هم ریخته ی خودرو خراب شوند .

همچون بیماری که با دیدن علایم بیماری به سمت مطب پزشکش میدود ، هر ماشینی که شیشه بالابر برقی داشته باشد خواه پراید و تیبا و ریو و خواه برلیانس و زانیتا ، به سمت یک تعمیرگاه با تعمیرکاری مجرب میدود تا تعمیرات شیشه بالابر و قفل خودرویش  را به او بسپارد .

برای تمام کاراموزان و  متقاضیان و هنرجویان پویایی که سرشار از علاقه و انگیزه ی یادگیری مهارتی چون تعمیر شیشه بالابر خودرو دارند ، دوره ای فراهم نمودیم که طی شرکت در ان ، ضمن یادگیری تمامی اصول و ساختمان مربوط به شیشه های بالابر خودرو ، چگونگی تشخیص مشکل و رفع ان را اموزش میدهیم .

در دوره ی یادگیری شیشه بالابر و قفل خودرو  کاراموز نقشه ی کلید شیشه بالابر خودرو پراید ، ریو ، تیبا ، بلریانس ، زانیا ، توسان و 405 و اتوموبیل های مشابه را یاد میگیرد .

ساختمان برقی داخل خودرو را میشناسد و نحوه ی اتصالات را بررسی میکند .

برای یک کاراموز مبتدی که هیچ پیش زمینه ای حتی در زمینه ی اطلاعات درون ساختمان یک خودرو ندارد به واقع چه پیشنهادی میتواند بهتر از این باشد که با شرکت در این دوره از کلاس های اموزشگاه ضمن فراگیری مهارتی به این مهمی و کاربردی ، میتواند برای خودش شغلی دست و پا کند و به در امد میلیونی و بسیار مناسب برسد ؟؟

لازمه ی شرکت در این دوره هیچ پیش زمینه و دانشی از مطالب داخل دوره نیست .

شما با اندک ترین سرمایه که ان هم پرداخت هزینه ی ناچیز شهریه ی کلاس است ، صاحب مهارت میشوید و اینده ی شغلی خود را شکل میدهید .

در دوره ی اموزش تعمیر شیشه بالابر  و قفل خودرو تعمیر قفل های خودرو ، قفل صندوق عقب و قفل کاپوت ، شیشه های عقب و شیشه های جلوی اتوموبیل ، رکلاز درب هاب ماشین ، تعمیر شیشه های بالابر ماشین ، چگونگی نصب دزدگیر معمولی و غیر معمولی و تصویری ، چگونگی باز کردن و رفع اشکال و سپس نصب سیستم صوتی ، انواع مشکلاتی که برای شیشه بالابر خودرو و قفل ممکن است پیش بیاید ، و تمام جزیات برقی داخل خودرو اشنا میشوید .

باید به شما تبریک گفت که از بین هزاران شغل کاذب و غیر کاذب روی به دنیای جذاب تعمیرات خودرو اورده اید چون دقیقا دست روی یکی از دایمی ترین و تضمینی ترین مهارت هایی گزاشته اید که اینده ی شغلی خوبی برای شما له همرا می اورد.

با یاد گیری این مهارت چه دستاوردهایی خواهید داشت ؟

همه ی ما به خوبی از شرایط بغرنج شغلی که جوانان این روزها با ان دست و پنجه نرم میکنند اگاهی داریم .

اما شما کاراموز و هنرجوی باهوش با انتخاب شرکت در این دوره طی مدت کوتاهی مهارت بسیار پر سودی را خواهید یافت که به واسطه ی ان میتوانید شغل اینده ی خود را تضمین کنید .

با حصول پیشرفت های حاصل از شرکت در این دوره میتوانید کسب و کار خودتان را راه انداخته و با استخدام شاگرد یا همکار گره از مشکل چند نفر دیگر نیز باز کنید .

اگر شرایط برای اینکه خودتان کسب و کارتان را نتپانستید راه بیاندازید فراهم نبود ، نگران نباشید ، با دریافت مدرک معتبر فنی و حرفه ای شما قادر خواهید بود در صورت کسب مهارت لازم و تمرین و پیشرفت خود در شرکت های معتبر و نیازمند به تکنسین تعمیر شیشه بالابر و قفل خودرو استخدام شوید .

اموزشی که در اموزشگاه فنی پایتخت داده میشود ، شما را با به روز ترین و مدرن ترین تغییرات رخ داده در دنیای تعمیرات خودرو اشنا میکند و به شما منابع و روش هایی که از طریق ان ها میتوانید دانش و مهارت خود را به روز کنید اموزش داده میشود .

ان چه در ذیل میبینید گزیده ی بخشی از مطالبیست که در این دوره با ان ها اشنا خواهید شد .

لازم به ذکر است که با دیدن کلمات سنگین و شاید ترسناک مکانیکی قرار نیست رعب و وحشتی در قلب شما ایجاد شود و از تصمیمی که گرفتید منصرف شوید .

خیر - همین که شما دست روی شرکت در این دوره گزاشته اید و بدون خواندن این مطلب هم قطعا با تحقیقات قبلی ، انچه در انتظارتان خپاهد بود را به زیبایی هرچه تمام تر میتوانید حدس بزنید نشان از هوش بازاریابی و بیزینسی قوی شما دارد .

پس با مطالعه ی مطالب ذیل ، با قطره ای از دریای دنیای جذاب تعمیرات شیشه بالابر و قفل خودرو اشنا میشوید :

- در این دوره قادر خواهید شد به خواندن و اندازه گیری کولیس و میکرومتر

( مدار بندی ساده و مرتبط با شیشه بالابر و قفل را یاد هواهید گرفت و چگونگی کار با دستگاه مولتی متر ، سوییچ و رله ، مداربندی سری و موازی ، اتصالات الکتریکی و سربندی

سیم ها را خواهید شناخت )

- در این دوره ، باطری شناسی خودرو و کشف ساختمان باطری ، صفحات داخل ان ، شیوه ی کار با باطری و هیدرومتر یا اسید سنج را فرا خواهید گرفت .

- در این دوره با انواع درب خودرو ، قفل های درب ، چگونگی باز و بسته کردن قفل از روی  درب ، شناسایی انواع قفل های موجود روی زانیتا و برلیانس و پراید و تیبا و ریو و احزای هر کدام از ان ها ، شناسایی و رفع عیب قفل ها را یاد خواهید گرفت .

- در این دوره ریکلاز در ها ، کاپوت و صندوق عقب خودرو ، شناسایی فاصله های بین درب ها ، شناسایی و تشخیص فواصل کاپوت و صندوق عقب ، اموزش ریکلاز در ها ، صندوق عقب و کاپوت نیز اموزش داده خواهد شد .

-در این دوره با ساختمان شیشه بالابر برقی خودرو اشنا میشوید  .

بررسی  و شناخت انواع شیشه های بالابر برقی خودرو ، چرخ دنده ها و ریل ها و نیز پیاده و سوار کردن شیشه های بالابر بر روی خودرو مورد نظر ، شناخت عیب و رفع ان و راه اندازی مجدد شیشه های بالابر خودرو از اهداف دیگر این دوره است .

-  در این دوره مرتبط با قفل خودرو یاد میگیرید که چگونه دزدگیر را روی اتوموبیل سوار کنید ، همچنین علاوه بر دزدگیر معمولی با ساختار دزدگیر تصویری و پیاده سازی ان روی خودرو نیز اشنا میشوید ، سنسورهای مرتبط با دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر و سنسورهای دزدگیر را نیز فرا خواهید گرفت . همچنین اموزش نصب و شناخت عیب و رفع عیب و اشکال دزدگیر از دیگر فراگرفتنی های این دوره است .

-  در این دوره ، نصب سیستم صوتی ، همچون تمپلی فایر ، ساب ، باند ، شناخت عیب و رفع عیب های مرتبط با این سیستم نیز اموزش داده میشود .

 

WeCreativez WhatsApp Support
سوالات مربوط به دوره‌های آموزشی را میتوانید از این قسمت بپرسید ...
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟