درخواست کارآموزی

۱۰ نکته تعمیر و نگهداری لوازم خانگی که باید بدانید

10 نکته تعمیر و نگهداری لوازم خانگی

این نکات و ترفندهای تعمیر و نگهداری لوازم خانگی، به شما در حفظ و نگهداری وسایلاتان کمک می کند. بنابراین این صفحه را برای تمیز کاری بهاری خود نشانه گذاری کنید!

 

تعمیر و نگهداری لوازم خانگی

 

نکات تعمیر و نگهداری لوازم خانگی خانه برای صرفه جویی در هزینه ها

من اقرار می کنم، که به تعمیر و نگهداری لوازم خانگی خود بی اعتنا بودم زیرا تمایلی به سر و کار داشتن با آنها نداشتم. بنابراین طولی نکشید که تاثیرات هزینه های تجهیزات جدید همراه با صورتحساب های تعمیرکاران را در کیف پول خود دیدم. پس از این مشکل، من ذهنم را برای استفاده از ترفندهای تعمیر و نگهداری لوازم خانگی آماده کردم، که همسرم دیو و من، خودمان می توانستیم آنها را انجام دهیم.

۱- واشر لاستیکی یخچال را تمیز کنید.

گفته می شود که عمر یخچال ها و فریزر ها بیش از ۱۰ سال است. برای کمک به استفاده ی مفید از آنها ، به طور منظم، واشرهای لاستیکی موجود در یخچال و دربهای فریزر خود را بررسی کنید. هر چند وقت یکبار مواد غذایی و باقی مانده ها ی روی آن را با صابون و آب تمیز کنید و سپس با حوله خشک کنید. این به درب ها کمک می کند تا محکم بسته شوند و تمام هوای سرد را در داخل یخچال برای غذا ها حفظ کنند.

۲- مایکروویو را تمیز کنید.

مایکروویو ها گاهی اوقات بیش از حد کار می کنند. این بدان معنی است که شما باید آنها را بیشتر تمیز کنید. تکه های لیمو و مقداری آب را در یک کاسه مخصوص مایکروویو ریخته و در داخل مایکروویو قرار دهید ، سپس از پاکسازی توسط بخار استفاده کنید و اجازه دهید که کم کم گرم شوند. بخار آب باعث می شود پاک کردن مایکروویو آسان تر شود.

۳- بوی تازگی ماشین ظرفشویی خود را حفظ کنید.

هفته ای ۱ فنجان سرکه را در ماشین ظرفشویی خود بگذارید تا بوی تازگی اش را حفظ کند. فقط در صورتی که در ماشین ظرفشویی هیچ شیئی وجود نداشت این کار را انجام دهید.

۴- فیلتر تهویه مطبوع را تمیز کنید.

فیلترهای تهویه مطبوع خود را هر دو تا چهار هفته یکبار برای جریان هوای مطلوب تمیز کنید. اگر یک فیلتر قابل استفاده مجدد دارید، آن را باز کنید و خاک آن را پاک کنید. از سوی دیگر، اگر فیلتر شما یکبار مصرف است، آن را خارج کرده و با یک فیلتر جدید تعویض کنید.

۵- خرده نان های توستر را تمیز کنید.

اکثر مردم نمی دانند که توستر ها یک سینی برای خورده نان دارند. اگر به آن ها بی توجهی شود می تواند خطر آتش سوزی را در پی داشته باشد. بسته به تعداد دفعات استفاده از توستر، حدودا هفته ای یک بار سینی خرده نان را خالی کنید.

برای آشنایی هر چه بیشتر با نکات تعمیر و نگهداری لوازم خانگی می توانید در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی ما شرکت نمایید.

 

Call Now Button