ثبت نام و مشاوره رایگان
نام دوره : آموزش جلوبندی خودرو
مدت دوره : 45 ساعت
سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته
هزینه عادی دوره : 2.600.000 تومان
هزینه خصوصی دوره : 4.000.000 تومان
دسته بندی : دوره های ویژه

آموزش جلوبندی خودرو

  • مدرس دوره
  • -----

فیلم آموزش جلوبندی خودرو

آموزش جلو بندی سازی خودرو یکی از رشته های پرطرفدار می باشد. هنرجویان با شرکت در این رشته پرطرفدار با شناخت کامل سیستم تعلیق و جلوبندی خودرو آشنا می شوند. این رشته دارای خصوصیات زیادی می باشد از جمله بازار خوب کاری، سختی کار کمتر، راه اندازی در هر مکان و محدوده ای از ایران توجه داشت. آموزش جلو بندی سازی خودرو به صورت بسیار عملی و پروژه محور در آموزشگاه قنی پایتخت زیر نظر اساتید برجسته و با تحربه در این حرفه برگزار می شود و کارورزان با گذراندن این دوره ها می توانند مدرک فنی و حرفه ای بین المللی آن را دریافت کرده و به راحتی کسب و کار مستقل خودتان را برپا کنید و در ضمن پس از پایان دوره آموزشی از پشتیبانی نامحدود اساتید دوره بهرمند خواهید شد .

سرفصل های دوره جلوبندی سازی خودروآموزش باز و بست انواع مدل تعلیق خودرو

آموزش بازو بست شاسی، فنر، کمک فنر، طبق و ...

یادگیری کنترل عملکرد صحیح تعلیق خودرو

فراگیری عیب یابی و رفع عیب جلو بندی خودرو

آموزش برطرف کردن لاستیک سایی خودرو

آموزش بازوبست و رفع عیب اکسل عقب خودرو

فراگیری آشنایی امکانات مرتبط با سیستم تعلیق خودرو

یاد گرفتن ابزار شناسی تخصصی در جلوبندی خودرو

معرفی اجزای تشکیل دهنده سیستم تعلیق و نحوه عملکرد هر مورد

آموزش عیب یابی و رفع عیب انواع فنر تخت، لول و پیچشی

آموزش باز و بسته تمام مدل های فنر گازی و روغنی و رفع عیب آنها

آموزش باز و بست میل موج گیر، اکسل جلو، طبق ها، سیبک ها، گردگیرها و اتصالات فرمان خودروها


یادگیری مدار فنی سیستم تعلیق خودرو سبک

آموزش بی نقص سیستم تعلیق عقب خودرو

آموزش حرفه ای با انواع دستگاه کالیبر

یادگیری صداگیری سیستم تعلیق

شناخت رفع مشکلات چرخ خودرو سواری

آموزش تنظیم چرخ و رفع مشکلات ناشی از عدم تنظیم

آموزش انواع زاویه چرخ ها زاویه کمبر، کستر، to in، to out، کینگ پین

آموزش میزان فرمان خودرو و تنظیم غربیلک خودرو

آموزش اندازه گیری استاندارد زاویه های چرخ ها

آموزش مونتاژ و دمونتاژ کامل سیستم جلوبندی و تعلیق عقب خودرو

آموزش تعویض بلبرینگ و کاسه نمدهای سیستم تعلیق

شناخت تشخیص قطعات سالم و معیوب و راه های تعمیر آنها

مزایای آموزشگاه فنی پایتخت

چنانچه اگر سوالی در مورد دوره های آموزشگاه دارید فرم مقابل را پر کنید کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

آیا در دوره به صورت عملی بر روی خودرو کار می کنیم ؟
آری . این آموزشگاه با در اختیار گذاشتن فضای کارگاهی قابلیت و امکان فعالیت عملی بر روی خودروهای واقعی و نه ماکت آنها را مهیا کرده است.
درآمد شغل جلوبندی سازی خودرو چقدر می باشد ؟
این گزینه بستگی به معیار سرمایه شما و شهر محل ایجاد کارگاه و همچنین تعداد خودرو در آن شهر دارد البته بطور میانگین در شهرستان های کوچک این حرفه درآمدی مساوی 3 برابر حقوق و دستمزد وزارت کاری را داراست.
بازار کار جلوبندی سازی خودرو چگونه می باشد ؟
با اعتنا به تعداد زیاد خودروهای موجود در کشور و روند صعودی خودرو ها به طور کامل مشخص می شود که حرفه های خدمات خودرو بسیار بازار کار پر رونقی دارند و حرفه جلوبندی سازی خودرو نیز از این قضیه مستثنا نیست.
آیا با شرکت در این دوره می توانیم وارد بازار کار جلوبندی سازی خودرو بشویم ؟
بدون شک با یادگرفتن عملی و کارهایی که در فضای کارگاهی تخصیص داده شده است با کمی سعی و تلاش می توانید شغل خود را پس از اتمام دوره شروع کنید.
نحوه دریافت مدرک فنی و حرفه ای جلوبندی سازی خودرو چگونه می باشد ؟
آموزشگاه فن آموزان تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت می کند و پس از پایان دوره کارآموزان به راحتی می توانند با معرفی از طرف آموزشگاه مدرک بین المللی فنی و حرفه ای این دوره را دریافت کنید.
اساتید که در این دوره تدریس می کنند خود دارای تجربه کاری هستند ؟
یکی از هدف های اصلی آموزشگاه برای حرکت به سمت کاربردی شدن آموزش و نه تئوری بودن آن استفاده از اساتیدی است که خود تجربه کاری در همان رشته را دارند. ما متخصص ترین افراد را برای آموزش در اختیار شما می گزاریم.
 

آموزش جلوبندی خودرو

آیا تا به حال با خود فکر کرده اید که در دوره‌های آموزشی جلوبندی خودرو شرکت کنید؟ آیا با بازار کار و درآمد این حرفه آشنایی دارید؟ آیا دوست دارید در حرفه جلوبندی خودرو صاحب شعل باشید؟ آیا از شغل‌های فنی لذت می‌برید؟ اگر علاقه‌مند به دانستن پاسخ این سوال‌ها هستید، کافیست تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید؛ ما در این مقاله قصد داریم در رابطه با موضوعاتی مانند جلوبندی خودرو، سرمایه‌های مورد نیاز برای شروع کار ، مزایای یادگیری این حرفه ، بازار کار و درآمد این حرفه صحبت کنیم. آموزشگاه‌های زیادی به یاد دهی این حرفه مشغول هستند هم اکنون آموزشگاه فنی پایتخت یکی از معتبرترین آموزشگاه‌های تهران، با ارائه دهی دوره‌های آموزش جلوبندی انواع ماشین‌های خارجی و ایرانی، با هزینه‌ای مناسب و با ارائه دادن مدرک فنی حرفه‌ای معتبر، در خدمت گذاری به شما حاضر است؛ شما می‌توانید، با ثبت نام نمودن در این آموزشگاه از دوره‌های یادگیری جلوبندی خودرو استفاده کنید. انتخاب یک مرکز آموزش جلوبندی سازی خوب، باید به  نکاتی مانند: یک مرکز آموزشی خوب برای یادگیری حرفه باید  دسترسی آسان از نقاط مختلف شهر را داشته باشد پ، استفاده از اساتید مجرب و ماهر را برای جلو بندی انتخاب نمایند، این مجموعه فنی حرفه‌ای باید امکانات رفاهی مناسب داشته و استانداردها در آموزش و رعایت نمایند.

جلوبندی خودرو چیست؟

به قسمت جلو و زیرین خودرو جلوبندی خودرو گفته می‌شود؛ که یکی از وظایف آن ایجاد کردن راحتی رانندگی و تعلیق خودرو در هنگام حرکت و رد شدن از سطح‌های ناهموار می‌باشد. سیستم تعلیق خودرو با جلوبندی خودرو متفاوت است؛ سیستم تعلیق شامل فنرهای چرخ‌های عقب خودرو نیز می‌شود، اما جلوبندی فقط به قسمت جلوی خودرو اشاره می‌کند و شامل فرمان و میل فرمان می‌شود.

جلوبندی خودرو از قطعه‌های مختلف و زیادی تشکیل شده، که اگر هماهنگی لازم را با هم نداشته باشند باعث به وجود آمدن خرابی در قسمت‌های خودرو می‌شود و باعث ایجاد مشکل در زمان رانندگی خواهدشد بعضی از این قطعات عبارتند است:

 سیستم فرمان: تمامی کنترل و تعادل‌های خودرو، به وسیله راننده از طریق سیستم فرمان انجام می‌شود.

 سیبک‌ها: قطعه ای که باعث چرخیدن چرخ شده، و چدخ‌ها را نیز به سیستم تعلیق خودرو متصل می‌نماید.

 فنر و کمک فنرهای جلو: فنر قطعه می‌باشد، که تمام وزن اتاق روی آن قرار دارد و دارای قابلیت ارتجاعی بوده و متحمل بیشترین ضربه‌ها می‌شود؛ کمک فنر از در کنار چرخ‌ها متصل می‌شود، تا بتوانند نوسانات فنر را کنترل نماید.

 سگ‌دست و شغال‌دست: وظیفه نگهداری و چرخاندن چرخ‌ها را بر روی محور فرمان داشته ، وقطعه‌هایی لولا مانند بوده؛  بر روی سگدست‌ها ترمز، فرمان خودرو و اتصالات چرخ ها به آن متصل می‌باشد.

 طبق :طبق‌ها به وسیله بوش‌های پلاستیکی به سیستم رام متصل شده، و از طرف دیگر ، طبق نیز یک سیبک در موقعیت زیر سگدست‌ها اتصال پیدا می‌کند، زمانی که خود را با نقاط ناهموار مسیر مواجه می‌شود، طبق بالا و پایین رفته و تعادل بین کمک فنر‌ها را ایجاد می‌کند.

 میل تعادل و میل موجگیر: وظیفه موج‌گیر در تعادل خودرو، جلوگیری از خطر چپ شدن ماشین می‌باشد؛ این میله توسط دو تا اتصال محوری به شاسی‌ها وصل می‌شود؛ در واقع رابط بین چرخ‌ها به شمار می‌رود؛ میله‌ موج‌گیز همان میله‌های تعادل بوده و ممکن است خودرو را در بدترین حالت ممکن که در حال چپ شدن است، از این خطر دور نگه دارد.

 رام: قطعه های فلزی که از دو سر به شاسی ها اتصال پیدا کرده و برای قسمت های خود را از طریق این قاره به اتاق متصل می‌شود

علائم خراب بودن جلوبندی خودرو

همان‌طور که می‌دانید جلوبندی خودرو نقش مستقیم ومهمی تعادل داشتن خودرو، در زمان حرکت و تردد کردن است؛ و به همین دلیل هنگامی که قسمتی از خودرو دچار مشکل می‌شود، راننده اگر کمی دقت کند؛ می‌تواند تشخیص دهد که تعادل و هلدینگ خودرو مشکل دارد.

از جمله علامت‌هایی که می‌توان نشانه از خراب بودن جلوبندی خودرو، و یا اشکال داشتن در یکی از قطعات خودرو باشد عبارتند از: لرزیدن خودرو در سرعت های خاص، که می‌تواند دلیل آن بالانس نبودن چرخ‌ها و یا داشتن مشکل در سیبک‌ها نیز باشد.

 ایجاد شدن صداهای نامتعارف در زمان عبور از موانع، مانند دست انداز نیز می‌تواند دلیلی بر خرابی کمک فرح فنرها باشد.

کشیده شدن فرمان به یک سمت، زمانی که فرمان را رها می‌کنید؛ برای چند ثانیه در مسیر مستقیم این عمل به وجود بیاید.

این موارد شایع‌ترین علامت‌های خرابی جلوبندی است؛ که به طور معمول در خودروها به وجود می آید.

 انحراف پیدا کردن خودرو به طرفین نیز یکی دیگر از نشانه های خراب بودن جلوبندی آن می‌باشد.

چگونه یک تعمیرکار حرفه ای خودرو بشوید

می‌توانید مهارت‌های جلوبندی سازی ماشین را به روش‌های مختلفی آموزش ببینید روش‌هایی مانند:

روش اول تجربه کردن! یکی از روش‌هایی که می‌توانید کار با خودرو را یاد بگیرید، تجربه کردن می‌باشد؛ اما ممکن است بسیار سخت باشد و برای بعضی میسر نباشد؛ در این روش شما می‌توانید به عنوان شاگرد در تعمیرگاه‌ها مشغول شده تا کار را یاد بگیرید.

روش دوم تحصیل کردن در رشته‌هایی که مربوط به تعمیر خودرو می‌باشد، مانند مهندسی خودرو ،مکانیک، ساخت تولید، اتومکانیک، مکانیک خودرو و... و یا در دوره‌های مختلف مانند هنرستان های فنی حرفه ای که ارائه می‌شوند تحصیل کنید؛ اما بعضی حوصله تحصیل در آموزشگاه دانشگاه‌ها و مدارس را ندارد و برای همین ممکن است برای بعضی مناسب نباشد.

روش سوم، شرکت کردن در دوره‌های فنی حرفه‌ای، برای کسانی که علاقه زیادی به کارهای فنی و کارهای خودرو و جلوبندی خود را دارند بسیار مناسب می‌باشد؛ این دوره‌ها توسط منابع مراکز معتبر فنی حرفه‌ای انجام می‌شود، که یکی از معتبرترین مراکز فنی حرفه ای را در ابتدای مقاله به شما معرفی کردیم علامت‌های خرابی جلوبندی است؛ که به طور معمول در خودروها به وجود می آید.

محیط تعمیرگاه جلوبندی خودرو چه ویژگی هایی دارد

زمانی که ماشین و یا مشتری داخل تعمیرگاه نباشد، محیط تعمیرگاه شبیه سربازخانه می‌شود؛ هرکس تجربه بیشتری داشته باشد کارها را مشخص کرده و دیگران بدون بهانه‌گیری، حرفش را می پذیرد؛ البته کسی که سرمایه گذار در تعمیرگاه می‌باشد در رأس قدرت قرار دارد چه تجربه کار داشته باشد، چه دستش به آچار نخوده باشد.

 زمانی که مشتری به تعمیرگاه می‌آید فردی که از همه بیشتر تجربه دارد با او هم صحبت می‌شود؛ و دیگران به کارهایی مانند نظافت مشغول می‌شوند؛ شخص فنی مشتری را قانع می‌کند تا خودرو به او سپرده شود؛ و کار تعمیرکار در این بخش دقیقاً مانند فروشنده ها می‌باشد.‌ هنگامی که خودرو وارد تعمیرگاه می‌شود، با تجربه ترین فرد کار را به چند بخش تقسیم می کند؛ تصور کنید ماشینی به تعمیر جلوبندی احتیاج داشته باشد؛ کارهایی که باید انجام شود اعم از تدارکات، باز و بسته کردن قطعات، تشخیص قطعات معیوب ،و تمیز کردن آن‌ها می‌باشد و استاد کار بسته به تجربه هرکس کاری را به او محول می‌کند. شاید در تعمیرگاه‌ها همه لباس پوشیده باشند و دست هایشان روغنی باشد، اما هر تعمیرکار روی کار خاصی تبحر دارد؛ مثلاً مکانیک روی قطعات مکانیکی، موتور گیربکس و دیفرانسیل تبحر داشته و سیستم تعلیق و فرمان هم تخصص افراد جلوبندی کار می‌باشد. سیستم های برقی را باطری ساز انجام می‌دهد‌. این کار سختی‌های بسیار زیادی دارد؛ و شما تصور کنید که روغن داغ روی دستانتان بریزد و دست‌ها را بسوزاند شما ساعت ها زیر برف و یا نور آفتاب باید کار کنید، و باید خم باشید، و در و با همان حالت پیچ های موتور را باز و بسته کنید؛ گاهی اوقات این کار از نظر بدنی به شدت خسته کننده و طاقت فرسا می‌باشد.

چه شخصیت هایی برای شغل جلوبندی خودرو مناسب می‌باشد؟

کسانی که علاقمند به کارهای فنی بوده و سر و کله زدن با خودروها لذت می‌برند، و می‌خواهند به زودی وارد بازار کار شوند، شغل جلوبندی خودرو مناسب آن‌ها می‌باشد. تیپ شخصیت افرادی که شغل جلوبندی خودرو را انتخاب می‌کنند؛ اصولاً افرادی پر انرژی، باهوش،  و اهل صحبت می‌باشد؛ این افراد مهارت‌های خاصی در حل مسئله‌های جدید دارد این افراد مهارت تحلیل‌های فراوان داشته و توانایی دارند مسئله‌های مختلف را حل کنند. این افراد، کارهای روتین و عادی را دوست ندارند، و این کار آن‌ها را خسته می‌کند ؛ آن‌ها همیشه دنبال فرصت و کارهای جالب و جدید می‌باشد از اعتماد به نفس و توانایی تنهایی کار کردن برخوردار می‌باشند.

بازار کار این شغل

با توجه به افزایش روز افزون تولید و مونتاژ انواع خودروهای ایرانی و خارجی، استقبال مردم برای خرید خودروی شخصی بیشتر شده است؛ بر اساس آمار رسمی تعداد خانواده ها در سال ۹۵ خودرو بودند نسبت به ۲۰ سال قبل بالغ بر ۳ برابر شده است؛ و در ۲۰ سال آینده تعداد خودروها در ایران بالا و ۵.۲  برابر خواهد شد و به ۵۰ میلیون خودرو خواهد رسید. می‌دانیم که عمر مفید خود را بر اساس استانداردهای جهانی  بین ۷ تا ۱۰ سال می‌باشد؛ اما در کشور ما خودروها ما بین ۱۵ تا ۲۵ سال استفاده می‌شود؛ در نتیجه تعمیرات خودروی کشور ما،  در مقایسه با سرانه جهانی بیشتر می‌باشد. به همین ترتیب اقبال به فعالیت‌ها در شغل مکانیکی خودرو در کشور ایران نسبت به کشورهای دیگر و سایر رشته ها با توجه به توسعه یافتن روزانه این تکنولوژی و تغییر کردن های گسترده سیستم های جدید در حال افزایش می‌باشد؛ به طوری که می‌توان نتیجه گرفت و آنان که در این رشته اطلاعات و مهارت‌های خود را هر لحظه به روز نمایند؛ می‌توانند سالیان بسیار زیاد فعالیت داشته، و درآمد بسیار مطلوبی کسب کنند.

فرصت‌های شغلی برای جلوبندی سازان خودرو

شما پس از گذراندن دوره آموزشی و کارآموزی می‌توانید،  در شرکت‌های خودروسازی، چه داخل و چه خارج مشغول شده. در کارخانجات ادارات و شرکت‌ها و مراکز نظامی و انتظامی می‌توانید، به عنوان شغل مکانیک خودرو و جلوبندی خودرو به تعمیر خودروهای این سازمان‌ها مشغول بشوید. می‌توانید در نمایندگی‌های مجاز خودروسازان چه داخلی چه خارجی، مشغول به کار شوید. پس از گذراندن این دوره در مراکز معاینه فنی نیز برای شما می‌تواند کار باشد. زمانی که گواهینامه مهارت فنی حرفه‌ای خود را دریافت کنید و به اتحادیه مربوط به جواز کسب مراجعه کرده و جواز کسب خود را دریافت کنید؛ می‌توانید به عنوان جلوبندی ساز خودرو مشغول به کار شوید. شما میتوانید پس از اخذ جواز کسب، لوازم یدکی خودرو را به فروش برسانید. و یا شما می‌توانید حتی به عنوان جلوبندی ساز سیار نیز در شرکت‌های امداد خودرو به کار بپردازید.

سرمایه مورد نیاز برای احداث مغازه جلوبندی خودرو

برای تاسیس و احداث مغازه جلوبندی خودرو نیاز به دو سرمایه‌گذاری یکی ملکی و دیگری سرمایه گذاری تجهیزاتی داریم

در سرمایه‌گذاری‌های ملکی، با رهن مغازه‌های شهر‌های کوچک، میتوان از ۱۲ میلیون شروع شود. و در شهرهای بزرگ مانند تهران تا بیش از ۹۰ میلیون تومان هم ادامه دارد. و هر فرد می‌تواند با توجه به توان مالی که دارد یک منطقه را در جهت تاسیس مغازه جلوبندی خود انتخاب کند. حتی کسانی که نمی‌توانند پول رهن زیادی را برای مغازه بدهند؛ و سرمایه زیادی ندارند می‌توانند مبلغ رهن را به اجاره تبدیل کنند.

سرمایه‌گذاری دوم سرمایه‌گذاری برای خرید و ایجاد تجهیزات می‌باشد این تجهیزات مانند درست کردن چال مکانیکی، خرید کردن جرثقیل سقفی، خریدن دستگاه عیب‌یاب یا همان دستگاه دیاگ، خریدن جک‌های سوسماری، خرج پمپ باد، جعبه‌های ابزار کامل، با ابزار انواع آچار ها و آچاره‌های رینگی و آچاره‌های آلون، آچار ترکمتر، آچار فرانسه، خرید جعبه بکس، انواع پیچ گوشتی، انبر قفلی، رینگ بازکن، سوپاپ جمع کن، انبردست، خار جمع کن، دم باریک، چکش های پلاستیکی و آهنی، میز کار و گیره های رومیزی می‌باشد جمع آوری این تجهیزات حدود ۱۵ الی ۳۰ میلیون تومان سرمایه لازم دارد.

میزان درآمد جلوبندی ساز چقدر است

اگر شما به عنوان یک جلوبندی ساز ماشین  در شرکت خودروسازی یا تعمیرگاه های بزرگ خودرو، کار کنید حداقل میزان حقوق کسانی که در این مکان ها کار می‌کنند، بر اساس مصوبات شورای عالی، در چارچوب ماده ۴۱ قانون که هر سال تعیین می‌شود؛ شروع می‌گردد، که در صورت رضایت کارفرما می‌تواند دو یا سه برابر پایه وزارت کار افزایش پیدا کند؛ اما اگر شما به صورت مستقل و برای خودتان کار را انجام می‌دهید؛ مکانی که تعمیرگاه شما در آن قرار دارد، میزان رفت و آمد ماشین‌ها، بزرگ و کوچک بودن محل تعمیرگاه، مجهز بودن یا نبودن تعمیرگاه تان به تجهیزات، مدرن و به روز بودن نسب به تعمیرگاه‌های دیگر، ویا این‌که آیا تعمیرگاه شما در بورس تعمیرگاه‌های خودرو قرار دارد یا خیر ،می‌تواند تاثیر بر میزان درآمد شما داشته باشد؛

بر اساس تحقیقاتی که انجام شده؛ مبلغ درآمد تعمیرکاران خودرو بین ۳ الی ۷ برابر حداقل حقوق که اداره کار تعیین کرده، و در بعضی موارد و شرایط بیشتر از این مقدار نیز می‌باشد به عنوان مثال طبق نرخ نامه سال ۹۸ اتحادیه تعمیرکاران در سال ۹۸ به عنوان مثال تعرفه اجرت تعمیر خودروهای پژو پارس و سمند به این صورت می‌باشد؛ تعمیر کامل موتور مبلغ ۹۰۰ هزار تومان بوده، تعمیر باز و بسته کردن گیربکس ۳۰۰ هزار تومان، تعویض کردن لنت‌های جلو ۲۵ هزار تومان، تعویض نمودن لنت های عقب ۶۰ هزار تومان، باز و بسته کردن پمپ ترمز و تعمیر آن ۷۰ هزار تومان، تعویض نمودن پمپ های هیدرولیک ۵۰ هزار تومان و عوض نمودن کارتل ها و روغن ۱۰۰ هزار تومان می‌باشد. محاسبه کنید شما در یک روز ۶ مشتری داشته و از هر نفر ۶۰ هزار تومان به طور متوسط حق الزحمه بگیرید؛ به عبارتی روز ۳۶۰ هزار تومان و اگر در هر ماه ۲۶ روز کار کنید ۹ میلیون و ۳۶۰ هزار تومان درآمد دارید و اگر هزینه های استهلاک تجهیزات اجاره را کم کنید؛ ماهی ۵ الی۶ میلیون تومان برای شما خواهد ماند؛ این اصل مهم مهارت ، تجربه، انصاف و اخلاق را فراموش نکنید؛ این اصل‌ها تاثیر مستقیم در افزایش میزان درآمد شما دارد.

سخن آخر

اگر پس از مطالعه نمودن مقاله بالا، علاقه به یادگیری مهارت جلوبندی پیدا کردید؛ ویا مدت‌های زیادی است که به فکر یک شغل پردرآمد و فنی می‌باشید؛ و  دوست دارید آموزش جلوبندی خودرو را  ببینید؛ دیگر زمان آن فرا رسیده که در آموزشگاه ما ثبت نام کنید، تا بتوانید از این شغل پردرآمد و فنی کسب درآمد کنید.

 از شما متشکرم که تا این لحظه همراه ما بودید، و امیدوارم مطالبی که گفته شد باعث راهنمایی شما باشد تا بتوانید تصمیم درست را بگیرید.

WeCreativez WhatsApp Support
سوالات مربوط به دوره‌های آموزشی را میتوانید از این قسمت بپرسید ...
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟