درخواست کارآموزی

دزدگیر اماکن به چه صورت عمل می کند؟

راه اندازی سیستم امنیتی خانه یکی از بهترین راه‌های بالا بردن سطح امنیت  اموال شخصی شماست.  احتمالاً شما نیز تا به حال وسوسه شده‌ایدکه با پیروی کردن از دستور العمل های  DIY route و نصب کردن سیستم دزدگیر بی سیم شخصی خودتان کمی پس انداز کنید ولی این کار در درازمدت برای شما هزینه بر خواهد بود.

دزدگیر اماکن

حتی اگر با خرید آژیر بی سیم به صورت آنلاین یا از فروشگاه ها مشکلی نداشته باشید  به احتمال زیاد در هنگام رسیدن محصولتان درگیر چگونگی نصب صحیح به منظور کارکرد درست آن خواهید شد و نتیجه با ایده آل شما فاصله زیادی خواهد داشت.

و البته اینگونه آژیرها بسیاری از مزایای سیستم‌های امنیتی که به صورتحرفه‌ای نصب شده‌اند را ندارند . برای امنیت خانه می‌توانید به آنها اعتماد کنید و لازم است برای نصب سیستم توسط متخصصین  نصب آژیر دزدگیر نام نویسی کنید.

 علاوه بر این طبق قوانین بیمه لازم است سیستم توسط شرکتی که از طرف NSI یا SSAIB تأیید شده‌اند نصب شده و به صورتمنظم سرویس شود.

مشکلات آژیرهای دزدگیر اماکن بی سیم DIY

 پروسه نصب آژیر دزدگیر چند منظوره و فنی است. هر قطعه باید با نهایت دقت و توجه نصب شود، در غیر این صورت ممکن است تمام سیستم نا کار آمد شود. مهم نیست چقدر در انجام دستور العمل های DIY فنی هستید و در انجام آن ها به خود اعتماد دارید.

اگر یک متخصص امنیت نیستید این کار را انجام ندهید چون ارزش این را ندارد که امنیت خودتان را به خطر بیاندازید. مثلاً: بسیار حیاتی است که  نه تنها نحوه صحیح نصب سنسورها و ردیاب‌ها را بدانید، بلکه باید مکان نصب صحیح آنها را نیز بشناسید.

بدتر از همه ممکن است شما از نحوه غلط نصب خودتان هیچ اطلاعی نداشته باشد  و وقتی خبردار شوید که دیگر کار از کار گذشته و خانه شما در دسترس دزدها قرار بگیرد.

اگر آژیرتان به درستی نصب نشده باشد ممکن است طبق قوانین بیمه خانه، حق بیمه به شما تعلق نگیرد.

نصب یک سیستم هشدار دهنده خانه که مؤثر باشد  و به درستی عمل کند نیازمند خبرگی در مراحلی است  که در نگاه اول ممکن است بسیار ساده به نظر برسد.

۱٫ نصب و برنامه ریزی آژیرها نیازمند رسیدگی دقیق است

یک متخصص سیستم‌های امنیتی باید قبل از نصب سیستم هشداردهنده  یک بررسی  کامل از دارایی‌های  شما به عمل بیاورد.

از این طریق می‌توانند با توجه به تجربه و دانش زیادشان  در تشخیص ضعف‌های امنیتی  در اموال شما  برای چگونگی و مکان مناسب نصب  پنل و تجهیزات ردیابی آژیر تصمیم درستی بگیرند.

وقتی بحث بر سر برنامه ریزی آژِیر باشد، یک مهندس می‌تواندچگونگی کار با سیستم  را به شما نشان دهد و پروسه‌های متعددی که لازم است با آنها آشنا شوید را به شما آموزش می‌دهد.

مانند: غیر فعال کردن آژیر وقتی در خانه هستید یا فعال کردن آن زمانی که خانه را ترک می‌کنید. در بسیاری از آژیرهای بی سیم DIYلازم است که کاربر قبل نصب، سایر اجزای سیستم زمان سنج را غیرفعال کند.

در چنین موقعیتی احتمال اینکه تصادفی زمان سنج را روشن کنید  یا نتوانید پنل را به درستی پیکربندی کنید زیاد است.

۲٫ جایگذاری سنسورها  اطراف خانه، نیازمند علم دقیق است

یک سیستم هشدار دهنده مناسب خانه نیازمند  سنسورهای ردیاب حرکتی چند گانه است که به صورت استراتژیک در نقطه‌های کلیدی اطراف خانه نصب شده باشد.

فکر نکنید که با نصب یک سنسور در هر اتاق  و قرار دادن آنها به سمت ورودی و خروجی‌های اصلی مانند در جلویی و در پشتی خانه مشکل شما حل خواهد شد، ما این کار را توصیه نمی‌کنیم.

پیدا کردن نقطه ایده آل نیازمند دانش و دقتی است که متخصصین حرفه‌ای مسائل امنیتی طی سال‌ها به دست آورده‌اند.

تخصص آنها زمانی  اهمیت پیدا می‌کند که شما متوجه پیامدهایسنسورهای مادون قرمز(PIR)  می‌شوید که به درستی نصب نشده‌اند: اگر دید این سنسورها توسط یک دیوار محدود شده باشد یا در نقطه مناسبی قرار نگرفته باشند  نمی‌توانند ورود کسی را تشخیص دهند.

۳٫ آزمایشسیستم آژیر خانه کار زمان بری است

آخرین مرحله از فرآیند نصب باید شامل  یک تست  همه جانبه از سیستم باشد. به منظور انجام درست کار هر سنسور باید به صورت بی نقص برای سیستم  هشدار دهنده کار کند. 

اگر تنها یک ردیاب ناکارآمد باشد یا در موقیت نا مناسبی قرار گرفته باشد  ممکن است وقتی بیرون می‌روید خانه خود را با یک نقص امنیتی بزرگ رها کرده باشید.

زمانی که سیستم هشدار دهنده جدیدتان تست شده  و کاملاً درست عمل کند خیالتان راحت می‌شود و مطمئن خواهید بود که خانه شما به خوبی  حفاظت می‌شود.

مزایای آژیرهایی که توسط افراد حرفه‌ای نصبشده‌اند نصبت به آژیرهای DIY

هرچند ممکن است خرید یک دزدگیر به یسیم ارزان و نصب آن توسط خودتان قابل اعتماد و آسان به نظر برسد  ولی در واقع یک کارپر خطر است و از نظر مالی به صرفه نیست.

داشتن امنیت نیازمند زمان گذاشتن و رسیدگی دقیق است. اموال قیمتی و امنیت شما  بسیار مهم‌تر از آن هستند  که سرنوشتشان را دردست‌های سیستم‌های امنیتی ارزان و بخصوص بدون دانش و تجربه لازم قرار دهید.

سیستم امنیتی

فراتر از یک آژیر دزدگیر

حتی اگر شما بتوانید خودتان از پس  نصب کردن آژیر بر بیایید بیشترسیستم‌های آژیرهای DIY مزایا، توانایی‌ها و خدمات آژیرهای سنتی که توسط متخصصین نصب شده‌اند را ندارند.

همچنین یک سیستم آژِیر با کیفیت banham که توسط متخصصین نصب شده باشد  این خصوصیات را نیز دارد:

. دکمه آژیر خطر با قابلیت پاسخگویی نیروی پلیس

.  دستگاه سنجش میزان منوکسید کربن (برای جلوگیری از مصمومیت توسط گاز مونوکسید کربن)

. دستگاه تشخیص حریق

. خدمات حرفه‌ای نگهداری از کلید 

سرمایه گذاری روی سیستم اعلام خطر  banham به همراه خدمات امنیتی و نظارتی آن نه تنها احتمال دزدی را کاهشی دهد بلکه احتمال وقوع خطرهای امنیتی را نیز به حد اقل می‌رساند.

نگهداری و نظارت حرفه‌ای

علاوه بر این، اگر متخصصین امنیت، سیستم آژیر خانه شما را نصب کنند ، همان افراد متخصص در مواقع اضطراری نگهداری، تعمیر یا جایگزینی سیستم دزدگیرتان را بدون نیاز به نگرانی در طول ۲۴ساعت شبانه روز به عهده می‌گیرند.

اگر سیستم آژیر بی سیم که خودتان نصب کرده‌اید به مشکل بخورد تعمیر آن وظیفه خودتان است. و حتی بدتر اینکه بدون نگهداریحرفه‌ای ممکن است متوجه عملکرد نادرست سیستم نشوید. 

و در نحایت برای آن دسته از صاحبان خانه که به امنیت خانه شان بیش از بقیه اهمیت می دهند در bamham آژیر هایی را ارائه میدهیم که به صورت شبانه روزی توسط تیم امنیتی نظارت می شوند.

وقتی یک آژیر تحت نظارت فعال می شود تیم متخصصین آموش دیده ما  در مرکز دریافت هشدار به سرعت موقعیت را تشخیص می دهند  و اگر سیگنال آژیر تایید شود با مسئول کلید ها یا پلیس تماس می گیرند.

به منظور بالاتر بردن سطح امنیت شرکت نگهدارنده ی کلید CMS  خدمات حرفه ای در زمینه  کلید داری حرفه ای و سرویس های واکنش آژیر  ارائه میدهد  تا شما با قرار دادن دارایی هایتان در معرض دزدی یا موارد اضطراری دیگر در خطر نباشید.

علاوه بر ایمن تر بودن انتخاب یک سیستم آژیر نظارتی می تواند برای شما به صرفه نیز باشد . بعضی از شرکت  های بیمه تخفیف های شگفت انگیزی به مشتری هایی میدهند  که سیستم امنیتی خانگی نظارتی دارند.

این به این معناست که حتی اگر سیستم آژیِر DIY در ظاهر گزینه ی ارزان تری به نظر برسد ولی یک سیستم دزدگیر حرفه ای که توسط متخصصین نصب شده باشد امنیت بالاتری را برای دارایی های شما فراهم میکند.

دوره های مربوط به آموزش نصب و راه اندازی دزدگیر اماکن و سایر سیستم های امنیتی منزل به طور کاملا عملی در مجتمع آموزشی فنی پایتخت آموزش داده می شود.

Call Now Button