مزایای دوربین بولت نسبت به بقیه دوربین های مداربسته – چرا از دوربین بولت استفاده کنیم؟

دلیل استفاده از دوربین بولت

با توجه به آمار وقوع جرایم، امروزه استفاده از سیستم ­های نظارتی دارای اهمیت بسیاری است. چه در محل سکونت و چه در محل کار دوربین­ های مدار بسته سیستمی ضروری هستند.مزایای دوربین بولت نسبت به بقیه دوربین های مداربسته – چرا از دوربین بولت استفاده کنیم؟

بدون شک دوربین ­های CCTV تا حد زیادی امنیت شما و مکانی که در آن قرار دارید را تأمین می­کنند. پس از دانستن درباره ­ی چیستی دوربین­ های مدار بسته نوبت آن است که تصمیم بگیرید چه نوع دوربینی متناسب با خواسته­ ها و نیازهای شما است.

دلیل استفاده از دوربین بولت

اگر برای فضای بیرونی به دنبال دوربینی می­گردید که بتواند مسافتی طولانی را تحت پوشش قرار دهد، بهترین گزینه برای شما دوربین بولت (استوانه ­ای) است.

شکل استوانه ­ای دوربین بولت باعث می­شود که این دوربین بتواند مسافت­ های طولانی را تحت نظر داشته باشد.  علاوه بر این، دوربین بولت دارای شیلدی است که از دوربین دربرابر گرد و غبار، کثیفی و آب محافظت می­کند.

یکی دیگر از ویژگی­ های این دوربین نصب آسان آن است. براکت­ هایی که به آسانی نصب می­شوند باعث شده اند که فرآیند نصب دوربین­ های مدار بسته تسهیل شود، این در حالی است که این دوربین ­ها هم دارای قابلیت دید در روز و هم دید در شب هستند.

مزایای دوربین بولت نسبت به بقیه دوربین های مداربسته – چرا از دوربین بولت استفاده کنیم؟

  1. همه­ ی قابلیت­ ها در یک دوربین

حسگرهای حرکتی، زوم چشمی، حسگرهای حرارتی، دید در شب IR و هر ویژگی دیگری که نام ببرید در دوربین­ های بولت وجود دارد.

جمع شدن همه­ ی این قابلیت­ ها در دوربین بولت آن را به دوربینی قدرتمند و همه جانبه تبدیل کرده است و موجب برتری آن نسبت به دوربین دام شده است.

پیشنهاد ویژه: دوره آموزش نصب دورربین مداربسته به صورت عملی در مجتمع فنی پایتخت برگزار می گردد.

  1. مقاومت در برابر شرایط جوی نامساعد

یکی دیگر از مزایای دوربین بولت نسبت به بقیه دوربین های مداربسته – چرا از دوربین بولت استفاده کنیم؟ ،پوشش بیرونی مقاوم دوربین بولت از آن در برابر شرایط جوی نامساعد مانند بارش باران شدید، طوفان و غیره محافظت می­کند و آن را در برابر گرد و غبار و آب مقاوم می­کند.

  1. قابلیت حرکت و چرخش

دوربین HD و همه­ کاره­ ی بولت دارای یک گردن روباتیک است که می­تواند بچرخد و در جهت­ های مختلف به نظارت و تصویر برداری HD بپردازد.

  1. از ورود افراد غیرمجاز جلوگیری می­کند

دوربین ­های بولت اگر در جای درستی نصب شوند می­توانند مانع از ورود افراد ناشناس و غیر مجاز بشوند.

  1. تصویر برداری با کیفیت HD

دوربین بولت IR در شب هم به صورت کارآمدی کار می­کند و تصویری شفاف با کیفیت HD به شما ارائه می­دهند. وضوح تصاویر به شما کمک می­کند که در کمتر از چند دقیقه جزئیات مورد نظر خود را پیدا کنید و در نتیجه امنیت کامل را برقرار می­کند.

اکنون که از مزایای دوربین­ های بولت آگاه شدیم باید بدانید که این دوربین ­ها فقط برای مناطق مسکونی مناسب نیستند بلکه برای مکان ­های تجاری نیز بسیار سودمند هستند.

موارد استفاده از این دوربین بسیار گسترده و متفاوت است و در ادامه به بررسی نمونه­ هایی از استفاده­ ی دوربین بولت برای نظارت امنیتی می­پردازیم.

  1. مکان­ های صنعتی: دوربین بولت با داشتن زنگ هشدار در داخل خود، به شما کمک می­کند تا بر فرآیندهای مختلفی که در صنعت اتفاق می­افتند نظارت داشته باشید، همچنین اگر بی ثباتی یا ناسازگاری در دما وجود داشته باشد به خاطر حسگرهای حرارتی موجود در دوربین، زنگ هشدار آن به صدا در می­آید.
  2. نظارت بر ترافیک: تصاویری که دوربین بولت HD ارائه می­دهند بسیار باکیفیت هستند، همچنین گردن روباتیک آن می­چرخد تا تصویر ماشین ­های درحال حرکت را ثبت کند. دوربین بولت برای ثبت تصاویر ترافیک­ ها و تصادفات جاده ­ای بهترین گزینه هستند.
  3. پارکینگ­ های عمومی: پارکینگ­ های بزرگ چه پر باشند و چه خالی به سیستم امنیتی نیاز دارند چرا که بسیاری از جرایم داخل آن­ها رخ می­دهند. دوربین­ های بولت به صورت ۲۴ ساعته مناطق گسترده­ ای را تحت نظارت دارند و به حفظ امنیت پارکینگ ­ها کمک می­کنند.
WeCreativez WhatsApp Support
سوالات مربوط به دوره‌های آموزشی را میتوانید از این قسمت بپرسید ...
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟