آموزش نصب ضبط و باند خودرو

بسیاری از اتومبیل هایی که از کارخانه خریداری می شوند به صورت آکبند دارای سیستم های صوتی می باشند که کیفیت این سیستم ها چندان مناسب نبوده و بسیاری از افراد بلافاصله پس از خرید خودرو اقدام به نصب ضبط و باند بر روی آن می نمایند. به همین دلیل آموزش فنی پایتخت اقدام به برگزاری دوره های آموزش نصب ضبط و باند خودرو برای افراد علاقمند به این کار می نماید. در این دوره نصب انواع ضبط و باند خودرو در برندهای مختلف به صورت کاملا علمی به کارآموزان آموزش داده می شود و افراد پس از پایان دوره ها قادر به نصب ضبط و باند خودرو به صورت کاملا حرفه ای می باشند.

ویدیو معرفی دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو

مزایای آموزش نصب ضبط و باند خودرو برای کارآموزان

پشتیبانی نا محدود

ارئه گواهینامه معتبر

آموزش برای بازار کار

دسترسی سریع

آموزش کاربردی و علمی

اساتید با تجربه

هزینه دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو

قیمت عادی دوره

2/800/000 تومان

شهریه دوره با 30% تخفیف

2/000/000 تومان

شهریه دوره خصوصی

3/000/000 تومان

سرفصل های آموزش نصب ضبط و باند خودرو

 •  آموزش نصب ضبط های فلش خور
 •  آموزش نصب تیوتر بر روی پخش
 •  آموزش نصب باندهای فابریکی
 •  آموزش نصب طاقچه های چوبی
 •  آموزش نصب آمپیلی دو کانال و چند کانال
 •  آموزش نصب دوربین دنده عقب
 •  آموزش نقشه خوانی سیم کشی خودرو
 •  آموزش نصب پخش های کنوود
 •  آموزش نصب پخش های مکس ریدر
نمایش بیشتر
 •  آموزش نصب ضبط های CD
 •  آموزش نصب باندهای طاقچه ای
 •  آموزش نصب پخش های پایونر
 •  آموزش نصب پخش های مارشال
 •  آموزش نصب باندهای روی درب خودرو
 •  آموزش نصب ساب ووفر
 •  آموزش نصب پخش های اینفینیتی
 •  آموزش نصب ضبط های فلش خور و CD
 •  آموزش مقدماتی برق خودرو
 •  و…
نمایش بیشتر

ویدیو نظر کار آموزان دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو

سوالات متداول دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو

با توجه به اینکه در این آموزشگاه یادگیری و آموزش شما بصورت عملی خواهد بود توانایی لازم برای شروع کسب و کار را کسب می کنید و با دریافت مدرک معتبر و مشاوره ای که از طرف اساتید و کارشناسان آموزشگاه در اختیار شما قرار می گیرد می توانید وارد بازار کار شوید.
با توجه به اینکه آموزشگاه فنی پایتخت زیر مجموعه سازمان فنی و حرفه ای کشور است در پایان دوره به کارآموزان مدرک بین المللی (قابل ترجمه) فنی و حرفه ای تعلق می گیرد که علاوه بر ایران در سایر کشورهای دنیا نیز می توانید از آن استفاده کنید.
توانایی خواندن و نوشتن برای شرکت در دوره کافی است و مباحث از پایه شروع می شود و هیچ شرایط عمومی و سنی خواصی وجود ندارد و دوره برای خانم ها و آقایان قابل برگزاری است.
اگر کارآموز توانایی جسمی لازم، توانایی خواندن و نوشتن برای شرکت در دوره مورد نظر را داشته باشد با آموزشهای پایه تا پیشرفته در حین دوره می تواند بصورت کامل و بدون هیچ پیشنیازی دوره را با موفقیت بگذراند.

ثبت نام فوری

تماس مستقیم با آموزشگاه

اطلاعاتی درباره دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو

بازار کار حرفه ای نصب ضبط و باند خودرو

به طور کلی بازار کار لوازم جانبی خودرو مانند رینگ، روکش صندلی، چراغ … بسیار داغ می باشد و معمولا مغازه های لوازم جانبی اتومبیل از مغازه های شلوغ و پر رفت و آمد تلقی می شوند. ضبط و باند خودرو نیز از جمله لوازم جانبی خودرو محسوب می شود که بازار کار آن نسبت به سایر لوازم جانبی بسیار پر رونق تر بوده و افراد زیادی جهت تعویض ضبط فابریک ماشین خود و نصب ضبط و باند حرفه ای و با کیفیت به افراد فعال در این زمینه مراجعه می نمایند. البته ماشین های خارجی معمولا نیازی به تعویض ضبط های فابریک نداشته و این کار در ماشین های ایرانی صورت می گیرد. معمولا جوانان برای نصب ضبط و باند و سیستم صوتی اتومبیل خود هزینه زیادی را در نظر می گیرند و به همین دلیل بازار کار این رشته که آن را شغلی فانتزی فنی می دانند بسیار پر درآمد و داغ می باشد.

شغل های مرتبط با نصب ضبط و باند خودرو

زمانی که در یک حرفه فعالیت کرده و مشغول به کار می شوید نیاز است تا مشاغلی که با شغل مورد نظر شما در ارتباط می باشند را بررسی کرده و در صورت امکان با این مشاغل تعامل کرده و به معرفی شغل خود به مشتریان آنها بپردازید تا بتوانید درآمد خود را افزایش دهید. از جمله مشاغلی که در ارتباط با نصب ضبط و باند می باشند متخصصین برق خودرو هستند که این افراد با برق خودرو سر و کار داشته و در صورتی که به نصب ضبط و باند نیز تسلط داشته باشند این کار را نیز انجام می دهند. اما برخی از آنها از یک متخصص حرفه ای برای نصب کردن ضبط خودرو استفاده می کنند. بسیاری از افراد نیز تنها به فروش سیستم صوتی خودرو می پردازند و می توان با برقراری ارتباط با این افراد به جذب مشتری و کسب درآمد بالاتر پرداخت.

سرمایه مورد نیاز برای ورود به بازار کار

راه اندازی مشاغل مختلف در ابتدای راه ممکن است نگرانی هایی را برای افراد ایجاد نماید. معمولا یکی از دغدغه ها و نگرانی هایی که در هنگام شروع به کار افراد با آن مواجه می گردند سرمایه مورد نیاز برای ورود به بازار کار می باشد. در صورتی که علاقمند به فعالیت در این شغل می باشید نیاز است تا سرمایه ای را جهت تهیه تجهیزات و سیستم های صوتی با کیفیت در نظر بگیرید. علاوه بر آن اجاره مغازه در مکانی که پر رفت و آمد بوده و مشتریان زیادی به آن مراجعه می کنند برای راه اندازی این شغل مورد نیاز می باشد. علاوه بر آن هزینه ای ناچیز را هم برای شرکت در کلاس های آموزشی این حرفه باید کنار بگذارید که البته این مبلغ اندک بوده و حدود 500 هزار تا 1 میلیون تومان می باشد. در صورتی که سرمایه مورد نیاز برای اجاره مغازه و خرید تجهیزات و ابزارهای لازم را ندارید می توانید در حوزه تعمیرات و نصب این سیستم ها فعالیت نموده و در کنار فروشندگان تجهیزات جانبی خودرو کار کرده و به صورت درصدی مبلغی را به این افراد پرداخت نمایید.

چگونه نصاب حرفه ای ضبط و باند خودرو شویم؟

برای این که بتوان در شغل نصب ضبط و باند خودرو به یک فرد حرفه ای تبدیل شد نیاز است تا در رشته برق و الکترونیک خودرو سرشاخه داشت. تحصیلات دانشگاهی در این زمینه وجود دارد و معمولا در رشته مکانیک خودرو این مباحث به طور کامل و علمی به دانشجویان آموزش داده می شود. علاوه بر آن می توان در دوره های آموزشی که توسط آموزشگاه های مختلف برگزار می گردد به آموزش کامل در حوزه نصب و تعمیرات ضبط و سیستم خودرو پرداخت. در این آموزشگاه ها مباحث به صورت تئوری و عملی به کارآموزان آموزش داده می شود و افراد پس از آن می توانند وارد بازار کار شده و به صورت حرفه ای به انجام نصب سیستم خودرو بپردازند. این دوره های آموزشی کوتاه مدت بوده و زمان زیادی را از فرد نمی گیرد و برای افرادی که شاغل بوده و یا محصل می باشند و زمان زیادی را در اختیار ندارند بسیار مناسب می باشد. افراد در همه سنین و تحصیلات می توانند در این دوره ها شرکت کرده و پس از اتمام دوره مدرک معتبر را از آموزشگاه دریافت نمایند. باید توجه داشت که آموزشگاهی انتخاب شود که تحت نظارت سازمان فنی و حرفه ای بوده و از مدرسین متخصص و حرفه ای بهره مند باشد. می توانید در کنار نصب تجهیزات صوتی خودرو به فروش و نصب انواع تجهیزات جانبی خودرو نیز بپردازید و به افزایش درآمد خود کمک نمایید.

کسب درآمد بالا با نصب ضبط و باند خودرو

با توجه به این که امروزه خودرو به یکی از وسایل ضروری زندگی انسان ها تبدیل شده است، مشاغلی که در ارتباط با خودرو می باشند مانند مکانیکی، صافکاری، نقاشی، تجهیزات و وسایل جانبی خودرو، برق خودرو و … از بازار کار خوبی بهره مند بوده و معمولا افراد شاغل در این حوزه ها از درآمد بالایی برخوردار می باشند. افراد زیادی برای نصب سیستم صوتی با کیفیت به نصابان ضبط و باند خودرو مراجعه می کنند تا عملیات مختلفی مانند استفاده از آمپلی فایرهای چهار کاناله و شش کاناله، نصب مانیتور در پشت صندلی، ساب ووفر و … را بر روی سیستم صوتی اتومبیل خود اجرا نمایند. بسیاری از جوانان اهمیت بسیاری به این مسئله داده و هزینه های زیادی را صرف سیستم صوتی اتومبیل خود می نمایند. با توجه به این که زمانی که فردی برای نصب ضبط و باند و سیستم صوتی به شما مراجعه می کند ممکن است این سیستم تا چندین سال برای او کار کرده و نیازی به مراجعه مجدد نداشته باشد، نیاز است تا افراد شاغل در این حرفه برنامه ریزی دقیق و حساب شده ای داشته باشند و بتوانند مشتریان جدید را جذب نمایند. برای موفقیت و کسب درآمد بالا در این شغل نیاز است مغازه ای که اجاره یا خریداری می شود در کنار خیابان اصلی بوده تا خودروهایی که از خیابان عبور می کنند به راحتی آن را دیده و جهت خدمات نصب سیستم مراجعه نمایند. علاوه بر ان نیاز است تا از یک فرد باطری ساز نیز در این حرفه کمک گرفته و در رابطه با برق خودرو از وی راهنمایی بگیرید. تبلیغات می تواند نقش موثری را در کسب درآمد بالا در شغل نصب ضبط و باند خودرو ایفا نماید. تبلیغات باید به صورت حرفه ای و با چاپ تراکت و یا کارت و برچسب انجام شود. انواع خدماتی که توسط شما صورت می گیرد باید در تبلیغات ذکر گردد و ادبیات آن به گونه ای باشد تا مشتری به راحتی جذب گردد. مشتری مداری و خوش قول بودن و سرعت عمل بالا از مواردی است که در افزایش درآمد در مشاغل مختلف به ویژه مشاغل خدماتی که با مردم سر و کار دارند، تاثیر بسیار زیادی خواهند داشت. علاوه بر آن بهتر است قیمت ها به صورت رقابتی بوده و نسبت به رقیبان خود از میزان کمتری برخوردار باشد. مشتریان با مشاهده کیفیت بالای خدمات و مهارت فنی فرد و همچنین قیمت مناسب تر، جذب شده و شما را به دیگر افراد معرفی خواهند کرد و در نهایت به افزایش درآمد شما کمک بسیاری می نمایند.

چالش های ورود به بازار کار

این نکته قابل ذکر است که شغل نصب ضبط و باند خودرو یک شغل تولیدی نمی باشد و از کارگرای زیاد و خط تولید در انجام آن استفاده نمی شود. میزان درآمد افراد شاغل در این حرفه وابسته به شهرت نیکویی است که در میان مردم کسب می کنند و با استفاده از ترفندهایی مانند انجام تبلیغات مناسب و کار با کیفیت و به موقع باید تلاش کرد تا به این شهرت دست یافت. از جمله چالش هایی که در هنگام ورود به بازار کار این شغل باید آن را مد نظر قرار داد به روز بودن می باشد. آشنایی با تمام سیستم های صوتی و بر طبق تکنولوژی روز دنیا می تواند تا میزان زیادی شما را در کارتان موفق کرده و درآمدتان را افزایش دهد. ایجاد نوآوری و کارهای جدید در نصب سیستم صوتی خودرو می تواند شما را به فردی حرفه ای در این کار تبدیل کرده و از سایر رقبا متمایز نماید.

مقالات مرتبط

علت داغ شدن موتور خودرو

علت داغ شدن موتور خودرو

علت داغ شدن موتور خودرو : موتور خودرو برای ثابت نگه داشتن دمای عملیاتی خود به سیستم خنک کننده خود متکی است. با این حال، ممکن است مواقعی وجود داشته…
انواع رنگ خودرو و مزایا و معایب آن ها

انواع رنگ خودرو و مزایا و معایب آن ها

انواع رنگ خودرو و مزایا و معایب آن ها : یکی از عوامل موثر در انتخاب خودرو ظاهر و رنگ خودرو می باشد. رنگ خودرو یکی از حساس ترین اجزای…
ابزار های مورد نیاز شغل مکانیک خودرو

ابزار های مورد نیاز شغل مکانیک خودرو

ابزار های مورد نیاز شغل مکانیک خودرو : مهارت‌ های مورد نیاز برای تشخیص و تعمیر خودرو بسیار اهمیت دارند، اما اگر ابزار مناسبی برای کار نداشته باشید، هیچ سودی…
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =

شهریه آموزش نصب ضبط و باند خودرو

2/000/000 تومان