ثبت نام و مشاوره رایگان
نام دوره : آموزش نصب ضبط و باند خودرو
مدت دوره : ...
سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته
هزینه عادی دوره : 700.000 تومان
هزینه خصوصی دوره : 1.200.000 تومان
دسته بندی : دوره های ویژه

آموزش نصب ضبط و باند خودرو

  • مدرس دوره
  • ...

ویدیو معرفی دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو

بسیاری از اتومبیل هایی که از کارخانه خریداری می شوند به صورت آکبند دارای سیستم های صوتی می باشند که کیفیت این سیستم ها چندان مناسب نبوده و بسیاری از افراد بلافاصله پس از خرید خودرو اقدام به نصب ضبط و باند بر روی آن می نمایند. به همین دلیل آموزش فنی پایتخت اقدام به برگزاری دوره های آموزش نصب ضبط و باند خودرو برای افراد علاقمند به این کار می نماید. در این دوره نصب انواع ضبط و باند خودرو در برندهای مختلف به صورت کاملا علمی به کارآموزان آموزش داده می شود و افراد پس از پایان دوره ها قادر به نصب ضبط و باند خودرو به صورت کاملا حرفه ای می باشند.

سرفصل های آموزش نصب ضبط و باند خودروآموزش نصب ضبط های فلش خور

آموزش نصب تیوتر بر روی پخش

آموزش نصب باندهای فابریکی

آموزش نصب طاقچه های چوبی

آموزش نصب آمپیلی دو کانال و چند کانال

آموزش نصب دوربین دنده عقب

آموزش نصب زنون

آموزش نقشه خوانی سیم کشی خودرو

آموزش نصب پخش های کنوود

آموزش نصب پخش های مکس ریدر


آموزش نصب ضبط های CD

آموزش نصب باندهای طاقچه ای

آموزش نصب پخش های پایونر

آموزش نصب پخش های مارشال

آموزش نصب باندهای روی درب خودرو

آموزش نصب ساب ووفر

آموزش نصب پخش های اینفینیتی

آموزش نصب ضبط های فلش خور و CD

آموزش مقدماتی برق خودرو

و...

مزایای آموزشگاه فنی پایتخت

چنانچه اگر سوالی در مورد دوره های آموزشگاه دارید فرم مقابل را پر کنید کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

این دوره فاقد ویدیو برای نمایش است
آیا آموزشگاه مجوز رسمی دارد؟
بله ، آموزشگاه تحت نظر سازمان فنی حرفه ای فعالیت دارد
هزینه دوره های آموزشگاه شامل تخفیف می شود؟
کلیه دوره های آموزشگاه دارای 20 تا 30 درصد تخفیف می باشند
برای کارآموزانی که از شهرستان مراجعه می کنند خوابگاه و محل اسکان وجود دارد؟
کارآموزانی که از شهرستان تشریف می آورند به خوابگاه های مناسبی که زیر نظر آموزشگاه فعالیت دارند معرفی می شوند که از لحاظ کیفیت و قیمت مناسب هستند
بعد از اتمام دوره مدرک ارائه می شود؟
بعد از اتمام دوره مدرک آموزشگاه به کارآموزان ارائه می شود که در سراسر ایران معتبر است و کارآموزانی که تنها مدرک فنی حرفه ای را میخواهند از طرف آموزشگاه به سازمان فنی حرفه ای معرفی می شوند
اگر بعد از اتمام دوره آموزشی در یادگیری دوره مشکل داشتیم چه می شود؟
دوره های آموزشگاه به صورت 100% برای آموزش کارآموزان کافیست و بعد از اتمام دوره کمتر پیش میاید کارآموزی به مشکل بر بخورد،ولی چنانچه این مورد پیش بیاید آموزشگاه برای کارآموز دوره را تجدید خواهد کرد.همین طور کارآموز پس از دوره با مدرس مربوطه در ارتباط است و می تواند هر زمان سوالی برایش پیش بیاید از مدرس مربوطه کمک بخواهد.
مدت زمان برخی کلاس ها و دوره ها زیاد است و بنده نمی توانم در کلاس ها حاضر شوم؟
بیشتر دوره های آموزشگاه به صورت هفتگی یا ماهانه تکرار میشوند، تا آنجاییکه امکان داشته دوره ها منعطف برگزار می شود تا هم کارآموزانی که درس می خوانند و هم کارآموزانی که شاغل هستند نیز بتوانند در دوره ها شرکت نمایند.چنانچه کارآموزی نتواند با کلیه زمانهای آموزشگاه خود را وفق دهد می تواند آن دوره را به صورت خصوصی بردارد در این صورت زمان کلاس ها با کارآموز هماهنگ می شود
 

بازار کار حرفه ای نصب ضبط و باند خودرو

به طور کلی بازار کار لوازم جانبی خودرو مانند رینگ، روکش صندلی، چراغ ... بسیار داغ می باشد و معمولا مغازه های لوازم جانبی اتومبیل از مغازه های شلوغ و پر رفت و آمد تلقی می شوند. ضبط و باند خودرو نیز از جمله لوازم جانبی خودرو محسوب می شود که بازار کار آن نسبت به سایر لوازم جانبی بسیار پر رونق تر بوده و افراد زیادی جهت تعویض ضبط فابریک ماشین خود و نصب ضبط و باند حرفه ای و با کیفیت به افراد فعال در این زمینه مراجعه می نمایند. البته ماشین های خارجی معمولا نیازی به تعویض ضبط های فابریک نداشته و این کار در ماشین های ایرانی صورت می گیرد. معمولا جوانان برای نصب ضبط و باند و سیستم صوتی اتومبیل خود هزینه زیادی را در نظر می گیرند و به همین دلیل بازار کار این رشته که آن را شغلی فانتزی فنی می دانند بسیار پر درآمد و داغ می باشد.

شغل های مرتبط با نصب ضبط و باند خودرو

زمانی که در یک حرفه فعالیت کرده و مشغول به کار می شوید نیاز است تا مشاغلی که با شغل مورد نظر شما در ارتباط می باشند را بررسی کرده و در صورت امکان با این مشاغل تعامل کرده و به معرفی شغل خود به مشتریان آنها بپردازید تا بتوانید درآمد خود را افزایش دهید. از جمله مشاغلی که در ارتباط با نصب ضبط و باند می باشند متخصصین برق خودرو هستند که این افراد با برق خودرو سر و کار داشته و در صورتی که به نصب ضبط و باند نیز تسلط داشته باشند این کار را نیز انجام می دهند. اما برخی از آنها از یک متخصص حرفه ای برای نصب کردن ضبط خودرو استفاده می کنند. بسیاری از افراد نیز تنها به فروش سیستم صوتی خودرو می پردازند و می توان با برقراری ارتباط با این افراد به جذب مشتری و کسب درآمد بالاتر پرداخت.

سرمایه مورد نیاز برای ورود به بازار کار

راه اندازی مشاغل مختلف در ابتدای راه ممکن است نگرانی هایی را برای افراد ایجاد نماید. معمولا یکی از دغدغه ها و نگرانی هایی که در هنگام شروع به کار افراد با آن مواجه می گردند سرمایه مورد نیاز برای ورود به بازار کار می باشد. در صورتی که علاقمند به فعالیت در این شغل می باشید نیاز است تا سرمایه ای را جهت تهیه تجهیزات و سیستم های صوتی با کیفیت در نظر بگیرید. علاوه بر آن اجاره مغازه در مکانی که پر رفت و آمد بوده و مشتریان زیادی به آن مراجعه می کنند برای راه اندازی این شغل مورد نیاز می باشد. علاوه بر آن هزینه ای ناچیز را هم برای شرکت در کلاس های آموزشی این حرفه باید کنار بگذارید که البته این مبلغ اندک بوده و حدود 500 هزار تا 1 میلیون تومان می باشد. در صورتی که سرمایه مورد نیاز برای اجاره مغازه و خرید تجهیزات و ابزارهای لازم را ندارید می توانید در حوزه تعمیرات و نصب این سیستم ها فعالیت نموده و در کنار فروشندگان تجهیزات جانبی خودرو کار کرده و به صورت درصدی مبلغی را به این افراد پرداخت نمایید.

چگونه نصاب حرفه ای ضبط و باند خودرو شویم؟

برای این که بتوان در شغل نصب ضبط و باند خودرو به یک فرد حرفه ای تبدیل شد نیاز است تا در رشته برق و الکترونیک خودرو سرشاخه داشت. تحصیلات دانشگاهی در این زمینه وجود دارد و معمولا در رشته مکانیک خودرو این مباحث به طور کامل و علمی به دانشجویان آموزش داده می شود. علاوه بر آن می توان در دوره های آموزشی که توسط آموزشگاه های مختلف برگزار می گردد به آموزش کامل در حوزه نصب و تعمیرات ضبط و سیستم خودرو پرداخت. در این آموزشگاه ها مباحث به صورت تئوری و عملی به کارآموزان آموزش داده می شود و افراد پس از آن می توانند وارد بازار کار شده و به صورت حرفه ای به انجام نصب سیستم خودرو بپردازند. این دوره های آموزشی کوتاه مدت بوده و زمان زیادی را از فرد نمی گیرد و برای افرادی که شاغل بوده و یا محصل می باشند و زمان زیادی را در اختیار ندارند بسیار مناسب می باشد. افراد در همه سنین و تحصیلات می توانند در این دوره ها شرکت کرده و پس از اتمام دوره مدرک معتبر را از آموزشگاه دریافت نمایند. باید توجه داشت که آموزشگاهی انتخاب شود که تحت نظارت سازمان فنی و حرفه ای بوده و از مدرسین متخصص و حرفه ای بهره مند باشد. می توانید در کنار نصب تجهیزات صوتی خودرو به فروش و نصب انواع تجهیزات جانبی خودرو نیز بپردازید و به افزایش درآمد خود کمک نمایید.

کسب درآمد بالا با نصب ضبط و باند خودرو

با توجه به این که امروزه خودرو به یکی از وسایل ضروری زندگی انسان ها تبدیل شده است، مشاغلی که در ارتباط با خودرو می باشند مانند مکانیکی، صافکاری، نقاشی، تجهیزات و وسایل جانبی خودرو، برق خودرو و ... از بازار کار خوبی بهره مند بوده و معمولا افراد شاغل در این حوزه ها از درآمد بالایی برخوردار می باشند. افراد زیادی برای نصب سیستم صوتی با کیفیت به نصابان ضبط و باند خودرو مراجعه می کنند تا عملیات مختلفی مانند استفاده از آمپلی فایرهای چهار کاناله و شش کاناله، نصب مانیتور در پشت صندلی، ساب ووفر و ... را بر روی سیستم صوتی اتومبیل خود اجرا نمایند. بسیاری از جوانان اهمیت بسیاری به این مسئله داده و هزینه های زیادی را صرف سیستم صوتی اتومبیل خود می نمایند. با توجه به این که زمانی که فردی برای نصب ضبط و باند و سیستم صوتی به شما مراجعه می کند ممکن است این سیستم تا چندین سال برای او کار کرده و نیازی به مراجعه مجدد نداشته باشد، نیاز است تا افراد شاغل در این حرفه برنامه ریزی دقیق و حساب شده ای داشته باشند و بتوانند مشتریان جدید را جذب نمایند. برای موفقیت و کسب درآمد بالا در این شغل نیاز است مغازه ای که اجاره یا خریداری می شود در کنار خیابان اصلی بوده تا خودروهایی که از خیابان عبور می کنند به راحتی آن را دیده و جهت خدمات نصب سیستم مراجعه نمایند. علاوه بر ان نیاز است تا از یک فرد باطری ساز نیز در این حرفه کمک گرفته و در رابطه با برق خودرو از وی راهنمایی بگیرید. تبلیغات می تواند نقش موثری را در کسب درآمد بالا در شغل نصب ضبط و باند خودرو ایفا نماید. تبلیغات باید به صورت حرفه ای و با چاپ تراکت و یا کارت و برچسب انجام شود. انواع خدماتی که توسط شما صورت می گیرد باید در تبلیغات ذکر گردد و ادبیات آن به گونه ای باشد تا مشتری به راحتی جذب گردد. مشتری مداری و خوش قول بودن و سرعت عمل بالا از مواردی است که در افزایش درآمد در مشاغل مختلف به ویژه مشاغل خدماتی که با مردم سر و کار دارند، تاثیر بسیار زیادی خواهند داشت. علاوه بر آن بهتر است قیمت ها به صورت رقابتی بوده و نسبت به رقیبان خود از میزان کمتری برخوردار باشد. مشتریان با مشاهده کیفیت بالای خدمات و مهارت فنی فرد و همچنین قیمت مناسب تر، جذب شده و شما را به دیگر افراد معرفی خواهند کرد و در نهایت به افزایش درآمد شما کمک بسیاری می نمایند.

چالش های ورود به بازار کار

این نکته قابل ذکر است که شغل نصب ضبط و باند خودرو یک شغل تولیدی نمی باشد و از کارگرای زیاد و خط تولید در انجام آن استفاده نمی شود. میزان درآمد افراد شاغل در این حرفه وابسته به شهرت نیکویی است که در میان مردم کسب می کنند و با استفاده از ترفندهایی مانند انجام تبلیغات مناسب و کار با کیفیت و به موقع باید تلاش کرد تا به این شهرت دست یافت. از جمله چالش هایی که در هنگام ورود به بازار کار این شغل باید آن را مد نظر قرار داد به روز بودن می باشد. آشنایی با تمام سیستم های صوتی و بر طبق تکنولوژی روز دنیا می تواند تا میزان زیادی شما را در کارتان موفق کرده و درآمدتان را افزایش دهد. ایجاد نوآوری و کارهای جدید در نصب سیستم صوتی خودرو می تواند شما را به فردی حرفه ای در این کار تبدیل کرده و از سایر رقبا متمایز نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WeCreativez WhatsApp Support
سوالات مربوط به دوره‌های آموزشی را میتوانید از این قسمت بپرسید ...
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟