آموزش نصب دزدگیر خودرو

آموزش نصب دزدگیر خودرو به جهت افزایش هزینه و قیمت خودرو ها امروزه یکی از رشته های پر مخاطب برای یادگیری می باشد . 

با توجه به آمار روز افزون استفاده از خودرو های داخلی و خارجی و بالا رفتن آمار سرقت لازم است صاحبان خودرو به دنبال روش های ضد سرقت کاربردی بوده تا بتوانند از مال خود حفاظت کنند.

دزدگیر خودرو یکی از قدیمی ترین راه های توصیه شده می باشد که با پیشرفت تکنولوژی شاهد به روز شدن سیستم های دزدگیر خودرو و معرفی مدل های متنوع دزدگیر خودرو معمولی و تصویری هستیم.

دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو در آموزشگاه فنی پایتخت به صورت کاملا جامع و عملی زیر نظر مدرسین با تجربه در کارگاه های آموزشی پیشرفته برگزار می شود.

آموزش صفر تا صد آشنایی با اجزای دزدگیر خودرو، سیم بندی، نصب آژیر، کد دادن به ریموت دزدگیر، نصب سنسور درب باعث شده است شرکت کنندگان مبتدی تا پیشرفته این دوره بتوانند در پایان دوره انواع دزدگیر های معمولی و تصویری را بر روی خودرو های پراید، پژو 206، پژو 405 و خودرو های خارجی نصب کنند.

پشتیبانی نامحدود و ارائه مشاوره های ورود به بازار کار، امکان تجدید دوره رایگان، در نظر گرفتن خوابگاه برای کارآموزان ساکن شهرستان، دسترسی عالی به محل آموزشگاه، ارائه مدرک فنی و حرفه ای معتبر و دو زبانه از مزیت های شرکت در دوره نصب دزدگیر خودرو در آموزشگاه فنی پایتخت است.

کارآموزان در مجتمع فنی پایتخت می توانند پس از گذراندن این دوره به صورت کاملا حرفه ای و عملی اقدام به نصب انواع دزدگیر ها بر روی انواع خودرو ها کنند.

ویدیو معرفی دوره آموزش نصب دزدگیرخودرو

مزایای دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو برای کارآموزان

پشتیبانی نا محدود

ارئه گواهینامه معتبر

آموزش برای بازار کار

دسترسی سریع

آموزش کاربردی و علمی

اساتید با تجربه

هزینه آموزش نصب دزدگیر خودرو

قیمت عادی دوره

2/800/000 تومان

شهریه دوره با 30% تخفیف

2/000/000 تومان

شهریه دوره خصوصی

3/000/000 تومان

آموزش نصب دزدگیر خودرو

سرفصل های 1

 • آموزش نصب پاور شیشه بالابر
 • آموزش نصب سنسور قطع برق خودرو
 • معرفی انواع دزدگیرهای معمولی خودرو
 • آموزش نصب پنل مرکزی دزدگیر خودرو
 • آموزش اجزای تشکیل دهنده دزدگیر خودرو
 • آموزش نقشه خوانی سیم کشی مربوط به دزدگیر در خودروهای مختلف
 • آموزش نحوه کد دادن به ریموت دزدگیر خودرو
 • آموزش نصب شوک سنسور دزدگیر خودرو
 • آموزش نصب دزدگیر بر روی پراید
 • آموزش نحوه تنظیمات دزدگیر های معمولی و تصویری
 • آموزش سیم کشی اصولی و مسیر یابی در نصب دزدگیر خودرو
نمایش بیشتر

سرفصل های 2

 • آموزش نصب دزدگیر بر روی پژه پارس
 • آموزش نصب دزدگیر بر روی رنو
 • آموزش نصب دزدگیر بر روی خودروهای خارجی
 • آموزش نصب آژیر دزدگیر خودرو
 • آموزش نصب دزدگیر بر روی پژو ۲۰۶
 • آموزش نصب انواع دزدگیرهای تصویری بر روی انواع خودروها
 • آموزش نخوه نصب دزدگیرهای معمولی بر روی انواع خودروها
 • آموزش و شناخت رنگ بندی سیم های مربوط به نصب دزدگیر خودرو
 • و سایر موارد مربوط آموزش نصب دزدگیر خودرو
 • معرفی انواع دزدگیرهای تصویری خودرو
 • آموزش نصب دزدگیر بر روی پژو ۴۰۵
نمایش بیشتر

ویدیو نظر کار آموزان دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو

سوالات متداول دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو

با توجه به اینکه در این آموزشگاه یادگیری و آموزش شما بصورت عملی خواهد بود توانایی لازم برای شروع کسب و کار را کسب می کنید و با دریافت مدرک معتبر و مشاوره ای که از طرف اساتید و کارشناسان آموزشگاه در اختیار شما قرار می گیرد می توانید وارد بازار کار شوید.
با توجه به اینکه آموزشگاه فنی پایتخت زیر مجموعه سازمان فنی و حرفه ای کشور است در پایان دوره به کارآموزان مدرک بین المللی (قابل ترجمه) فنی و حرفه ای تعلق می گیرد که علاوه بر ایران در سایر کشورهای دنیا نیز می توانید از آن استفاده کنید.
توانایی خواندن و نوشتن برای شرکت در دوره کافی است و مباحث از پایه شروع می شود و هیچ شرایط عمومی و سنی خواصی وجود ندارد و دوره برای خانم ها و آقایان قابل برگزاری است.
اگر کارآموز توانایی جسمی لازم، توانایی خواندن و نوشتن برای شرکت در دوره مورد نظر را داشته باشد با آموزشهای پایه تا پیشرفته در حین دوره می تواند بصورت کامل و بدون هیچ پیشنیازی دوره را با موفقیت بگذراند.

ثبت نام فوری

تماس مستقیم با آموزشگاه

اطلاعاتی درباره دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو

دزدگیر خودرو چیست و چگونه عمل می کند

با توجه به این که امروزه شاهد سرقت های زیادی از خودروهای مختلف می باشیم، دزدگیر خودرو به یکی از سیستم های امنیتی پر کاربرد در جوامع مختلف تبدیل شده است. ساید تصور کنید که دزدگیرهای خودرو تنها برای اتومبیل های کوچک سواری به کار می رود اما باید بدانید که کامیون ها و ماشین های سنگین نیز نیازمند دزدگیر می باشند.

حتما در جاده های برون شهری دیده اید که در شب هنگام کامیون های بسیاری در کنار جاده توقف کرده و برای استراحت از ماشین خود بیرون آمده و خوابیده اند. در این گونه مواقع امکان سوء استفاده از موقعیت و سرقت این خودروها بسیار زیاد می باشد.

البته امکان دارد که سارقین نسبت به سرقت وسایل جانبی مختلف کامیون ها مانند لاستیک ها و … نیز اقدام نمایند که آن هم می تواند خسارت بزرگی را به صاحبان ماشین ها وارد نماید.

اطلاعاتی درباره دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو
اطلاعاتی درباره دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو

دزدگیرها از یک سیستم هشدار دهنده تشکیل شده اند و همچنین تعدادی سنسور و یک پنل مرکزی بر روی آنها قرار داده شده است. با نصب این قطعات بر روی خودرو، در صورتی که فردی قصد تجاوز به خودرو را داشته باشد سنسورها بلافاصله حرکت را تشخیص داده و با فرمان دادن به پنل مرکزی و پس از آن سیستم های هشدار دهنده، شروع به آژیر کشیدن می نمایند. دزدگیرهای خودرو دارای یک کنترل یا ریموت نیز می باشند که فرد می تواند از راه دور سیستم را کنترل کرده و آن را فعال و غیر فعال نماید.

دزدگیرهای خودرو شامل انواع مختلفی می باشند و بسته به هزینه ای که فرد می نماید می تواند امکانات متنوعی را بر روی دزدگیر خود داشته باشد. بسیاری از دزدگیرهای امروزی به شکل تصویری بوده و در صورتی که فرد در منزل خود حضور داشته باشد می تواند خودرو را به  صورت گرافیکی بر روی کنترل یا سوئیچ خود مشاهده نماید و از این طریق امنیت خودروی خود را بالاتر ببرد.

نصب دزدگیر خودرو به طور صحیح لازمه کارکرد مناسب آن و هشدار به موقع آن می باشد. چرا که ممکن است با نصب غلط دزدگیر خودرو و استفاده از مدل نا مرتبط با خودرو شاهد سرقت خودرو باشیم. به همین دلیل نصب دزدگیر خودرو از دغدغه های اصلی صاحبین ماشین است.

به علاوه نصب دزدگیر خودرو یک دانش تخصصی بوده که همه افراد قادر به انجام آن نمی باشد و باید توسط افراد خبره انجام شود. بازار کار نصب دزدگیر خودرو بسیار پر رونق بوده و کسب درآمد بالا را برای افراد فعال در این زمینه تضمین می کند.

آموزش صفر تا صد نصب دزدگیر خودرو

دوره آموزشی نصب دزدگیر خودرو مناسب افراد مبتدی تا پیشرفته بوده و آموزش صفر تا صد نصب انواع دزدگیر معمولی و تصویری خودرو زیر نظر مدرسین با تجربه دوره موجب شده است که افراد پس از پایان کلاس با استفاده از آموزش های ویژه کسب و کار بتوانند کسب و کار شخصی خود را راه اندازی کرده و درآمد بالایی کسب کنند.

دوره نصب دزدگیر ماشین طی 10 ساعت کار عملی و آشنایی با روش نصب آن بر روی خودرو ها به صورت مرحله به مرحله انجام می شود تا ضمن تسلط بر سیم کشی دزدگیر  ها و انواع سیم بندی، عملکرد دزدگیر ها را مورد بررسی قرار داده و به صورت جامع و کامل با نصب دزدگیر خودرو آشنا شوید.

آموزش صفر تا صد نصب دزدگیر خودرو
آموزش صفر تا صد نصب دزدگیر خودرو

اساتید آموزش نصب دزدگیر خودرو

اساتید آموزش نصب دزدگیر خودرو مسلط به نصب انواع دزدگیر های معمولی و تصویری روی خودرو های ایرانی مانند پراید، پژو 206 و پژو 405 و هم چنین خودرو های خارجی می باشند.

علاوه بر این مورد تمام مدرسان آموزشگاه با طی کردن دوره های مخصوص آمادگی کامل را در انتقال تجربه و مهارت خود به صورت مرحله به مرحله به کارآموز را دارند. متخصصان و تکنسین های نصب دزدگیر خودرو در آموزشگاه فنی پایتخت، مشاوره های لازم را برای ایجاد کسب و کار شخصی و ورود به بازار کار نصب دزدگیر اتومبیل را ارائه می دهند.

بازار کار و میزان درآمد شغل نصب دزدگیر خودرو

شغل نصب دزدگیر خودرو به دلیل بالا رفتن استفاده از اتومبیل ها و استفاده از دزدگیر های مختلف برای جلوگیری از سرقت آن ها دارای بازار کار عالی و رو به رشدی می باشد. به طوری که افراد پس از خرید خودرو، به نصب دزدگیر بر روی آن می پردازند. دزدگیر خودرو از کالا های قدیمی می باشد که مورد توجه عموم قرار گرفت و با پیشرفت تکنولوژی کشور های مختلفی اقدام به تولید دزدگیر های پیشرفته و مطابق با علم روز کرده اند.

از نمونه های جدید دزدگیر خودرو می توان به دزدگیر های تصویری اشاره کرد. بالا رفتن درجه اطمینان و هشدار سریع و به موقع و شناسایی فرد سارق از روی تصویر روی ریموت باعث شده است افرادی که سال ها پیش اقدام به نصب دزدگیر خودرو نموده اند ترغیب به استفاده از نمونه های جدید آن کنند.

با توجه به این که نصب دزدگیر ها از عهده هر فرد عادی بر نمی آید، درآمد بالایی برای افراد فعال در زمینه نصب دزدگیر خودرو می توان تصور کرد. هم چنین سرمایه کم برای راه اندازی این شغل از مزیت های آن محسوب می شود.

میزان درآمد نصاب دزدگیر خودرو ثابت نبوده و نمی توان عدد مشخصی را برای آن مشخص کرد. میزان تجربه و مهارت نصاب دزدگیر خودرو، نحوه ارتباط با مشتری و کسب رضایت او، محل قرار گیری مغازه و ساعت کاری، کیفیت بالای کار، هزینه دستمزد عادی و تبلیغات از فاکتور های موثر بر درآمد شغل نصب دزدگیر خودرو می باشد.

نحوه برگزاری کلاس آموزشی نصب دزدگیر خودرو

کلاس آموزشی نصب دزدگیر خودرو در آموزشگاه فنی پایتخت به صورت صفر تا صد و جامع برگزار می شود. به طوری که پس از پایان دوره نیازی به شرکت در دوره ها کارورزی نبوده و می توانید مستقیما وارد بازار کار شوید.

نحوه برگزاری کلاس آموزشی نصب دزدگیر خودرو
نحوه برگزاری کلاس آموزشی نصب دزدگیر خودرو

دوره نصب دزدگیر اتومبیل به صورت مبتدی تا پیشرفته طی 10 ساعت کار عملی در کارگاه های مجهز و پیشرفته زیر نظر اساتید با تجربه چندین ساله و آشنا با بازار کار نصب دزدگیر خودرو آموزش داده می شود.

شهریه آموزش دوره نصب دزدگیر خودرو

یکی از عوامل موثر در انتخاب آموزشگاه نصب دزدگیر خودرو، میزان شهریه آموزش دوره نصب دزدگیر خودرو است. بالا بودن میزان شهریه لزوما تضمین کننده خوب بودن دوره و موفقیت فرد شرکت کننده نیست. هم چنین اگر تنها ملاک انتخاب آموزشگاه را هزینه کم شهریه ثبت نام در نظر بگیرید، ممکن است پس از پایان دوره هیچ تجربه عملی کسب نکرده باشید و عملا پول و وقت خود را هدر داده باشید.

دوره نصب دزدگیر خودرو از محبوب ترین دوره آموزشی مربوط به مکانیک خودرو می باشد که در آموزشگاه فنی پایتخت با یک قسمت به صرفه و تخفیف 30 درصد در شهریه آموزش به مدت محدود برگزار می شود. کلاس آموزش نصب دزدگیر خودرو در دو بخش عادی و خصوصی برگزار می شود.

سرفصل های آموزشی و مطالب در هر دو دوره عادی و خصوصی دقیقا مشابه یک دیگر می باشد. با این تفاوت که تعداد شرکت کنندگان در دوره خصوصی نسبت به دوره عادی کمتر بوده و مناسب افرادی است که دارای محدودیت زمانی برای شرکت در کلاس نصب دزدگیر خودرو هستند و مایلند با هماهنگی استاد دوره در یک دوره فشرده کلاس را به صورت تک نفره شرکت کنند.

شهریه آموزش دوره عادی نصب دزدگیر خودرو به مبلغ 2/145/000 تومان است که پس از اعمال 30 درصد تخفیف آموزشگاه به مدت محدود، کافی است مبلغ 1/500/000 تومان را بپردازید. هم چنین شهریه آموزش دوره خصوصی نصب دزدگیر خودرو به مبلغ 2/400/000 تومان است.

مدرک فنی و حرفه ای دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو

یکی از نقاط قوت دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو در آموزشگاه فنی پایتخت، ارائه مدرک معتبر و دو زبانه سازمان فنی و حرفه ای است. فنی پایتخت با یک تجربه چندین ساله و دارای نماد اعتماد زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور مشغول به برگزاری دوره های آموزشی مانند نصب دزدگیر خودرو است. کارآموزانی که به طور کامل در جلسات کلاس نصب دزدگیر اتومبیل شرکت می کنند، در صورت تمایل به دریافت مدرک فنی و حرفه ای می توانند پس از شرکت در آزمون کتبی نصب دزدگیر خودرو و کسب نمره حد نصاب در آزمون عملی هم شرکت کرده و در نهایت مدرک فنی و حرفه ای را دریافت کنند.

از مزایای مدرک فنی و حرفه ای دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو می توان به استخدام در شرکت های مرتبط و راه اندازی کسب و کار شخصی خود با استناد بر مدرک فنی و حرفه ای و دریافت پروانه کسب اشاره کرد.

به علاوه تعداد کثیری از افرادی که به دنبال مهاجرت کاری به کشور های صنعتی به خصوص آمریکا، انگلستان، آلمان و استرالیا هستند، برای بالا بردن شانس خود اقدام به دریافت مدرک فنی و حرفه ای نصب دزدگیر خودرو می نمایند. به دلیل آموزش نصب دزدگیر بر روی خودرو های خارجی پیدا کردن شغل پس از مهاجرت کار چندان سختی نخواهد بود.

سرفصل های دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو

دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو در آموزشگاه با پوشش تمام مطالب کاربردی و حرفه ای در مورد انواع دزدگیر های اتومبیل و شیوه های مختلف نصب آن ها بر روی خودرو  سرفصل های زیر را ارائه می دهد:

 • معرفی انواع دزدگیر های معمولی خودرو
 • آشنایی با اجزای تشکیل دهنده دزدگیر ماشین
 • آموزش تنظیمات دزدگیر خودرو معمولی و تصویری
 • یادگیری نحوه نقشه خوانی سیم کشی و اتصالات دزدگیر خودرو
 • معرفی روش های سیم کشی دزدگیر خودرو
 • آشنایی اصولی با سیم بندی دزدگیر ماشین
 • آشنایی با نصب پاور شیشه بالابر
 • آشنایی با نحوه نصب سنسور های قطع برق خودرو و کار کردن با آن ها
 • آموزش نصب پنل مرکزی دزدگیر ماشین
 • آموزش نصب آژیر دزدگیر اتومبیل
 • انجام مرحله به مرحله نصب دزدگیر خودرو روی پراید
 • انجام مرحله به مرحله نصب دزدگیر خودرو روی پژو 405
 • آموزش مرحله به مرحله نصب دزدگیر خودرو روی پژو 206
 • آموزش نصب دزدگیر بر روی خودرو های خارجی
 • یادگیری نصب دزدگیر تصویری بر روی انواع خودرو ها

مدت دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو

دوره آموزشی نصب دزدگیر ماشین در 10 ساعت برگزار می شود که به طور کلی شرکت کنندگان در طی این 10 ساعت در کارگاه های مجهز تمام فوت و فن ها و ترفند های نصب دزدگیر خودرو را از صفر تا صد و عملی آموزش می بینند.

مدت دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو
مدت دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو

مقالات مرتبط

علت داغ شدن موتور خودرو

علت داغ شدن موتور خودرو

علت داغ شدن موتور خودرو : موتور خودرو برای ثابت نگه داشتن دمای عملیاتی خود به سیستم خنک کننده خود متکی است. با این حال، ممکن است مواقعی وجود داشته…
انواع رنگ خودرو و مزایا و معایب آن ها

انواع رنگ خودرو و مزایا و معایب آن ها

انواع رنگ خودرو و مزایا و معایب آن ها : یکی از عوامل موثر در انتخاب خودرو ظاهر و رنگ خودرو می باشد. رنگ خودرو یکی از حساس ترین اجزای…
ابزار های مورد نیاز شغل مکانیک خودرو

ابزار های مورد نیاز شغل مکانیک خودرو

ابزار های مورد نیاز شغل مکانیک خودرو : مهارت‌ های مورد نیاز برای تشخیص و تعمیر خودرو بسیار اهمیت دارند، اما اگر ابزار مناسبی برای کار نداشته باشید، هیچ سودی…
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 14 =

شهریه آموزش نصب دزدگیر خودرو

2/000/000 تومان