ثبت نام و مشاوره رایگان
نام دوره : نصب و تعمیرات پکیج دیواری
مدت دوره : 25 ساعت نصب پکیج
مدت دوره : 25 ساعت تعمیرات پکیج
سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته
هزینه عادی دوره نصب : 700.000 تومان
هزینه عادی دوره تعمیرات : 1.400.000 تومان
هزینه دوره خصوصی نصب : 1.200.000 تومان
هزینه خصوصی تعمیرات : 2.100.000 تومان
دسته بندی : دوره های ویژه

آموزش تعمیرات پکیج دیواری

  • مدرس دوره
  • مهندس فیروزبخت

ویدیو معرفی دوره تعمیرات پکیج دیواری


آموزش تعمیرات پکیج دیواری از جمله دوره های آموزشی پرطرفدار می باشد که افراد زیادی علاقمند به شرکت در این دوره ها و آموزش در این خصوص می باشند. دلیل این امر را می توان به ظهور انواع پکیج در سال های اخیر به عنوان سیستم گرمایشی دانست که جای خود را در میان انواع سیستم های گرمایشی باز کرده است. با توجه به این که ساختار پکیج های دیواری پیچیده بوده و تنها افرادی که در این زمینه آموزش های لازم را دیده اند قادر به نصب و تعمیرات آن می باشند، نیاز به تعمیرکار پکیج دیواری در کشور به شدت احساس می شود. آموزشگاه فنی پایتخت با برخورداری از اساتید مجرب و متخصص در این حوزه، اقدام به برگزاری این دوره ها برای افراد در سنین و با تحصیلات مختلف می نماید. این آموزشگاه تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای بوده و پس از اتمام دوره به کارآموزان مدرک معتبر فنی و حرفه ای اعطا می گردد. سرفصل هایی که در این دوره تدریس می شود کاملا جامع بوده و شناخت انواع قطعات و نحوه عیب یابی و تعمیرات به کارآموزان آموزش داده می شود. افراد علاقمند به فعالیت در حوزه تعمیرات پکیج دیواری می توانند پس از ثبت نام در این دوره ها و اتمام آن، بلافاصله به بازار کار معرفی شده و مشغول به کار گردند. تخفیف ویژه در دوره های: آموزش نصب پکیج دیواری و آموزش تعمیرات موبایل

سرفصل های دوره تخصصی آموزش تعمیرات پکیج دیواریآموزش اصول عملکرد پکیج دیواری

تعمیرات و سرویس و هواگیری پکیج

آموزش نحوه تست و عیب یابی پمپ پکیج

آموزش نحوه عیب یابی هیدرولیکی

عیب یابی جدا کننده هوا

آموزش نحوه عیب یابی لوله ها

تشخیص مشکلات مشعل و جرقه

آموزش تشخیص مشکلات مربوط به فن


آموزش تشخیص مشکلات مدارات الکترونیکی پکیج

آموزش رفع عیب ترمیستور

آموزش عیب یابی مشکلات مربوط به بردهای پکیج

تعمیر پکیج تک مدولاتور

تعمیرات پکیج دو مدولاتور

آموزش سرویسکاری و تعمیرات انواع پکیج ها

آموزش تعمیرات پکیج ایران رادیاتور

آموزش تعمیر پکیج بوتان

مزایای آموزشگاه فنی پایتخت

چنانچه اگر سوالی در مورد دوره های آموزشگاه دارید فرم مقابل را پر کنید کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

وحید عاری : در دوره پکیج شرکت کردم ، محیط خوب ، استاد خوب و طریقه آموزش بسیار عالی است .

یحیی بلوری : جدید ترین متد آموزشی داده میشود و آموزش به صورت عملی و تئوری بود .

 

دوره‌های آموزشی تعمیر پکیج دیواری مناسب چه گروه افرادی است؟

دوره‌های آموزشی تعمیر پکیج دیواری مناسب افرادی است که می‌خواهند از طریق یادگیری این حرفه جذب بازار کار شوند. تعمیرات پکیج دیواری با توجه به اهمیت روزافزونش سالانه افراد زیادی را جذب بازار کار خود می‌کند. عمدتاً آن‌هایی که پیش از ورود به این رشته با اجزا و قسمت‌های دستگاه‌های گرمایشی و سرمایشی بیشتر آشنایی داشته‌اند، بهتر از سایرین جذب محیط پویای کسب‌وکار تعمیر پکیج دیواری می‌گردند.

آموزش‌های مورد نیاز برای تبدیل‌شدن به یک تعمیرکار مجرب پکیج دیواری چیست؟

برای تبدیل‌شدن به یک تعمیرکار خوب پکیج دیواری قبل از هر چیز باید با عیب‌یابی دستگاه آشنا شوید. گاهی اوقات عیب‌یابی از نوع الکترونیک است و گاهی از اوقات از اجزایی مانند محفظه تخلیه هوای پکیج، مشعل پکیج، لوله‌های ورودی و خروجی، پتانسیومترهای پکیج و کندانسور پکیج ناشی می‌شود. از طرف دیگر پکیج هم مانند سایر سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی نیازمند سرویس می‌باشد. به‌طور مثال رسوب‌گیری پکیج دیواری از ملزومات سرویس‌دهی به هر پکیج دیواری محسوب می‌گردد. موضوعات مذکور هرکدام سرفصل آموزشی جداگانه‌ای است که در یک دوره آموزشی تعمیرات پکیج دیواری همراه با کارگاه عملی به هنرجویان آموزش داده می‌شود. آموزش‌هایی که افراد را آماده بازار کار خواهد نمود.

درآمد شغل تعمیر پکیج دیواری

تعمیرکاران پکیج دیواری علاوه بر تعمیرات بر راه‌اندازی و سرویس‌دهی پکیج‌های دیواری نیز تسلط پیدا می‌کنند. سرویس‌دهی پکیج‌های دیواری با هماهنگی نمایندگی‌های فروش و خدمات پس از فروش، درآمد این کار را در تمامی فصول سال تضمین خواهد کرد. اما اگر می‌خواهید به درآمد بالاتری دست پیدا کنید، حتماً در این شغل خوش‌قول باشید. مردم به خوش‌قولی شما حساب ویژه‌ای خواهند کرد. چراکه معمولاً افرادی که با تعمیرکاران تماس تلفنی می‌گیرند، کسانی هستند که خیلی سریع نیازمند تعمیر پکیج دیواری خود شده‌اند.

اگر می‌خواهید که در کار تعمیر پکیج دیواری به درآمد بالایی دست پیدا کنید، حتماً حرفه‌ای رفتار کنید. اعتماد نمایندگی‌ها و مراکز فروش را به دست آورید و از قطعات خوب برای تعویض قطعات خراب دستگاه پکیج دیواری استفاده نمایید و از همه مهم‌تر به قول و قرارهای خود در کار پایبند باشید.

آینده بازار کار شغل تعمیرات پکیج دیواری و شوفاژو آبگرمکن

شغل تعمیرات پکیج دیواری و شوفاژ آینده کاری درخشانی خواهد داشت. تغییر سیستم‌های گرمایشی از آبگرمکن به پکیج، حضور برندهای مختلف در بازار ایران، سرویس‌های سالیانه پکیج دیواری و خرابی‌های احتمالی این دستگاه‌ها، مصرف‌کنندگان را مجبور به ارتباط با تعمیرکاران مجرب پکیج دیواری می‌کند درنتیجه اگر کار خود را به‌صورت حرفه‌ای انجام دهید، از طریق تبلیغات و بازاریابی دهان‌به‌دهان، معرف محله، منطقه و شهر محل کار خود خواهید شد. چالش های ورود به بازار کار تعمیرات پکیج دیواری شغل نصب و تعمیرات پکیج دیواری امروزه به یکی از مشاغل پر رونق با بازار کار خوب تبدیل شده است و این به علت ترجیح دادن بسیاری از افراد به پکیج نسبت به سایر سیستم های گرمایشی می باشد. افرادی که در این حوزه دارای تخصص بوده و مشغول به کار می باشند از درآمد بالایی برخوردار بوده و می توان آینده شغلی تضمین شده ای را برای آن در نظر گرفت. اما پس از ورود به بازار کار شغل تعمیرات پکیج دیواری، افراد با چالش هایی رو به رو می باشند که در ادامه به این چالش ها و نحوه حرفه ای شدن در این مسیر پرداخته شده است. یکی از چالش های اساسی که در ورود به این شغل وجود وجود دارد مهارت و دانش بالا در این زمینه می باشد. انتخاب آموزشگاه و مدرس متخصص در ابتدا می تواند تأثیر بسزایی در میزان مهارت فرد داشته باشد. فراگیری مباحث مختلف به صورت تئوری اهمیت زیادی داشته و آشنایی با مکانیسم عملکرد پکیج دیواری و قطعات مختلف آن می تواند بر روی تعمیرات حرفه ای پکیج بسیار موثر باشد. نکات و ترفندهایی وجود دارند که در هنگام تعمیرات باید به آنها توجه نمود تا بتوان کاری با کیفیت را ارائه داد. چالش مهم دیگری که در ورود به این شغل حائز اهمیت می باشد به روز بودن تعمیرکار پکیج است. با توجه به این که هر روزه فناوری ها و تکنولوژی های جدیدی به پکیج های مختلف افزوده می شود، نیاز است تا تعمیرکار پکیج از این تغییرات کاملا آگاهی داشته باشد و در رابطه با آنها مطالعه کرده و با نحوه تعمیرات آن آشنایی داشته باشد. 

سرمایه مورد نیاز برای ورود به بازار کار

داشتن سرمایه اولیه در راه اندازی مشاغل مختلف، دغدغه ای است که بسیاری از افراد با آن مواجه بوده و به دلیل این که از این سرمایه برخوردار نیستند از انجام آن کار سر باز زده و ادامه مسیر را متوقف می کنند. اما کارآفرینان مختلف در جست و جوی شغلی با نیاز به کمترین سرمایه اولیه و بازدهی بالا می باشند و به همین دلیل موفقیت بسیاری را در مسیر پیش روی خود کسب می نمایند. مشاغل فنی معمولا به گونه ای می باشند که مهارت محور بوده و سرمایه زیادی برای شروع به کار نیاز ندارند. شغل تعمیرات پکیج دیواری نیز به همین صورت می باشد و تنها سرمایه ای که فرد برای راه اندازی این شغل باید داشته باشد مهارت بالا بوده که آن هم با شرکت در دوره های آموزشی با ارائه آموزش های تئوری و عملی قابل کسب می باشد. پس از پایان دوره ها، افراد می توانند به صورت مستقل و شخصی به اجاره و یا خرید مغازه ای جهت انجام تعمیرات پکیج دیواری بپردازند. اما در صورتی که امکان اجاره مغازه وجود نداشته باشد به راحتی می توان در شرکت های بزرگی که اقدام به استخدام تعمیرکار پکیج می نمایند مشغول به کار شد. علاوه بر آن با انجام تبلیغات در سایت دیوار و شیپور و دیگر سایت ها می توان به تبلیغ کار خود پرداخت و به صورت سیار شروع به کار نمود. علاوه بر آن ابزار کار و تجهیزات بخصوصی برای شغل تعمیرات پکیج مورد نیاز نبوده و وسایل ساده ای مانند دریل، جعبه ابزار، مولتی متر، فشار سنج، چراغ قوه، دستکش کار، فازمتر و ... که هزینه چندانی هم ندارند ابزار کار یک تعمیرکار پکیج دیواری به حساب می آیند و نیازی به صرف هزینه های زیاد برای تهیه ابزار کارهای پیشرفته نخواهد بود.

آیا برای ثبت نام در دوره تعمیرات پکیچ پیشنیاز خاصی میخواهد؟
خیر. آموزش تعمیرات پکیج از صفر تا صد بوده و پیشنیاز ندارد.

آیا برای کارآموزانی که از شهرستان ها ثبت نام می کنند خوابگاه در نظر گرفته شده است؟
بله. آموزشگاه چند خوابگاه را در نظر گرفته و کارآموزان شهرستانی را به این خوابگاه ها معرفی می کنند.

آیا آموزشگاه کارآموزان را بعد از پایان دوره پشتیبانی می کند؟
بله. تمامی کارآموزان بعد از گذراندن دوره به صورت نامحدود توسط آموزشگاه و اساتید پشتیبانی می شوند

آیا آموزشگاه به کارآموزان مدرک می دهد ؟ و اعتبار این مدرک چقدر است؟
بله . تمامی کارآموزان بعد از پایان دوره برای گرفتن مدرک فنی حرفه ای به سازمان فنی حرفه ای معرفی می شوند.

1 دیدگاه

  1. امیر گفت:

    من الان چند وقتیه نصب و تعمیرات کولر گازی و پکیج انجام میدم ٫ خیلی راضیم ٫ تو آموزشگاه فن آموزان پیش استاد فیروزبخت که واقعا نمیدونم چطور باید ازشون تشکر کنم یاد گرفتم ٫ آدم فنی زیاد دیدم،قبلا هم کارم برق بود ولی مهندس فیروزبخت دنیایه تجربه و اخلاقه ،بخدا الکی تعریف نمیکنم تا نبینیدش متوجه نمیشید چی میگم ٫ امیدوارم هر جا هستن تندرست باشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WeCreativez WhatsApp Support
سوالات مربوط به دوره‌های آموزشی را میتوانید از این قسمت بپرسید ...
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟