ثبت نام و مشاوره رایگان
نام دوره : آموزش تعمیرات
ماشین های لباسشویی
مدت دوره : ...
سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته
هزینه عادی دوره : 1.000.000 تومان
هزینه خصوصی دوره : 1.700.000 تومان
دسته بندی : تعمیرات

آموزش تعمیرات ماشین های لباسشویی

 • مدرس دوره
 • ...

فیلم آموزشی تعمیرات لوازم خانگی

آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی یکی از دوره های آموزشی مهم و پرطرفدار در آموزشگاه فنی پایتخت بوده که علاقمندان زیادی در این دوره ها ثبت نام کرده و پس از آن وارد بازار کار این رشته می گردند. از آن جایی که ماشین لباسشویی یکی از لوازم خانگی پرکاربرد در همه منازل می باشد  مشاغل مرتبط با این دستگاه مانند تعمیرات ماشین لباسشویی، از جمله مشاغل پر درآمد تلقی می شوند. افرادی که به دنبال راه اندازی کسب و کاری بوده که خیلی سریع به درآمدزایی برسند می توانند در این دوره ها شرکت کرده و مهارت های لازم را کسب نمایند.


سرفصل های دوره آموزش تعمیرات ماشین های لباسشویی


 • آشنایی با انواع ماشین های لباسشویی
 • آموزش تعمیرات ماشین های لباسشویی معمولی و اینورتر
 • آموزش رفع کدهای خطای ماشین های لباسشویی
 • آموزش تعمیرات و عیب یابی قطعات مختلف ماشین لباسشویی
 • آشنایی با قطعات مختلف ماشین لباسشویی و نحوه عملکرد هریک
 • آموزش تعمیرات مدار پمپ آب و مدار گرمایش آب
 • آموزش تعویض قطعات مختلف
 • آموزش تعمیرات مکانیکی ماشین های لباسشویی
 • آموزش رفع صدا و لرزش ماشین لباسشویی
 • آموزش برطرف کردن مشکلات تخلیه آب و ورود آب
 • و...

مزایای آموزشگاه فنی پایتخت


 بازار کار حرفه ای تعمیرات ماشین لباسشویی

امروزه یافتن شغلی که بتواند بازار کار خوبی داشته و علاوه بر آن بتوان در کوتاه مدت مهارت های مربوط به آن را کسب نمود از دغدغه هایی است که بسیاری از افراد جویای کار به آن توجه می کنند. با توجه به پیشرفت تکنولوژی، امروزه لوازم خانگی متنوعی در بازار وجود دارند و در اکثر خانه ها مورد استفاده قرار می گیرند. ماشین لباسشویی یکی از وسایلی است که سال های سال است که در کنار خانواده ها بوده و شست و شوی لباس ها را بسیار راحت کرده است. مدل های متنوعی از این وسیله توسط شرکت های تولید کننده خارجی و داخلی تولید شده است و امروزه ماشین های لباسشویی به صورت کاملا اتوماتیک در آمده اند و برای شست و شوی لباس ها تنها زدن چند دکمه در ابتدای کار کافیست. با توجه به پیچیدگی این دستگاه ها، به ویژه انواع مدرن آنها، در صورت خرابی و وجود مشکل در ماشین های لباسشویی امکان تعمیر و برطرف نمودن مشکلات آن توسط خود فرد امکان پذیر نبوده و نیاز به حضور تعمیرکار متخصص در این کار می باشد. حداقل یک دستگاه ماشین لباسشویی در هر خانه وجود دارد که حداقل یک بار نیاز به تعمیر پیدا می کنند، در نتیجه تعداد مراجعه کنندگان به تعمیرکاران ماشین لباسشویی بسیار زیاد بوده و این شغل دارای بازار کار مناسبی می باشد. بازار کار حرفه ای تعمیرات ماشین لباسشویی نه تنها در ایران بلکه در سایر کشورهای جهان نیز از رونق بالایی برخوردار بوده و افرادی که علاقمند به مشاغل فنی می باشند می توانند آموزش های لازم را در این رشته دیده و مشغول به کار گردند.

شغل های مرتبط با تعمیرات ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی در دسته لوازم خانگی قرار گرفته و افرادی که به شغل تعمیرات لوازم خانگی مشغول می باشند نیز قادر به تعمیر انواع ماشین های لباسشویی می باشند. اما دوره های آموزشی اختصاصی ماشین لباسشویی نیز وجود دارد و برخی از افراد تنها به گذراندن این دوره ها پرداخته و با انواع برندها و مدل های کاشین لباسشویی آشنایی داشته و به عیب یابی و برطرف کردن مشکلات و تعمیر آنها می پردازند. ماشین لباسشویی از قطعات مختلفی تشکیل شده است که هر یک دارای عملکردی ویژه در دستگاه می باشند. حتما نام برد الکترونیکی در ماشین لباسشویی به گوشتان خورده است. برد الکترونیکی یکی از قطعات سخت افزاری مهم در انواع وسایل الکترونیکی و مکانیکی می باشد که وظیفه ای مهم را در دستگاه بر عهده داشته و در صورت خرابی آن، دستگاه قادر به کار کردن نخواهد بود. برد الکترونیکی موجود در ماشین لباسشویی مانند مغز دستگاه عمل کرده و فرمان های مختلف را به قطعات دیگر دستگاه می دهد و باعث کار کردن لباسشویی خواهد شد. امکان خراب شدن برد لباسشویی به دلایل مختلف وجود دارد و تعمیر آن برای کار کردن دستگاه ضروری می باشد. علاوه بر تعمیرکار ماشین لباسشویی، تعمیرکار بردهای الکترونیکی نیز قادر به عیب یابی و تعمیر برد دستگاه می باشد. در نتیجه شغل تعمیرات لوازم خانگی و شغل تعمیرات برد الکترونیکی از جمله شغل های مرتبط با تعمیرات ماشین لباسشویی می باشند.

سرمایه مورد نیاز برای ورود به بازار کار

سرمایه آغاز به کار، یکی از مواردی است که در هنگام راه اندازی یک شغل باید از همان ابتدا به آن توجه نمود و پیش از آن که اقدام به هر گونه عملی برای آغاز به کار کرد در ابتدا تحقیقات خود را از افراد مختلف در رابطه با میزان سرمایه ای که باید در اختیار داشت انجام داد. بسیاری از افراد تصمیمی را برای راه اندازی یک کسب و کار و شغل گرفته اند و انگیزه های لازم را داشته اند، اما به علت فقدان سرمایه مجبور به کناره گیری از آن کار شده اند. یکی از مزایایی که مشاغل فنی دارند این است که معمولا نیاز به سرمایه چندانی نداشته و می توان تنها با کسب مهارت های لازم در آن شغل، کسب و کاری پر رونق را راه اندازی نمود. شغل تعمیرات ماشین لباسشویی نیز از جمله مشاغل فنی بوده که سرمایه و مبلغ خاصی برای شروع به کار نیاز ندارد و تنها هزینه ای که باید برای آن پرداخت کرد هزینه دوره های آموزشی می باشد که آن هم هزینه ای بسیار کم بوده و مهارت های مورد نیاز به افراد آموزش داده می شود. تجهیزات و ابزار کاری که از قیمت بالایی برخوردار باشد نیز برای انجام تعمیرات ماشین لباسشویی وجود ندارد و با یک سری ابزار کار ساده و ارزان قیمت می توان کار خود را آغاز نمود و به درآمدزایی رسید.

 چگونه تعمیرکار حرفه ای ماشین لباسشویی شویم؟

برای این که یک تعمیرکار حرفه ای ماشین لباسشویی شوید می توانید در دوره های آموزشی تعمیرات ماشین لباسشویی که در آموزشگاه های مختلف برگزار می شود شرکت نموده و مباحث را به صورت تئوری و عملی فراگرفت. آموزشگاه فنی پایتخت از مدرسین متخصص که سابقه کار بالایی در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی دارند استفاده کرده و این اساتید مباحث را به صورت کاملا روان به گونه ای که برای همه افراد قابل درک باشد آموزش می دهند. برای شرکت در این دوره ها نیازی به داشتن تحصیلات مرتبط در رابطه با تعمیرات نمی باشد و تمامی آموزش ها پایه ای و از صفر تا صد ارائه می شود. مدت زمان دوره تعمیرات ماشین لباسشویی زیاد نبوده و افرادی که ساکن تهران نمی باشند نیز می توانند در این دوره ها به صورت فشرده شرکت نمایند. سرفصل های مختلف در این دوره های آموزشی ارائه می گردد و افراد پس از اتمام دوره مدرک فنی و حرفه ای معتبر را دریافت نموده و به بازار کار معرفی می شوند. با کسب تجربه و بالا بردن مهارت های خود می توان به تعمیرکار حرفه ای ماشین لباسشویی تبدیل شد و به درآمد بالایی از این طریق دست یافت.

کسب درآمد بالا با تعمیرات ماشین لباسشویی

امروزه به علت وضعیت اقتصادی جامعه، کسب درآمد بالا برای تامین نیازهای خانواده ضرورت بسیاری دارد و بسیاری از افراد به دنبال مشاغلی می باشند که بتواند درآمد و حقوق بالایی را برایشان داشته باشد. چه بسا که افرادی با وجود داشتن یک شغل به منظور کسب درآمد بیشتر به دنبال راه اندازی شغلی دیگر نیز می باشند. شغل تعمیرات ماشین لباسشویی یکی از مشاغلی است که می توان از طریق آن به کسب درآمد بالایی رسید. همانطور که گفته شد به علت تقاضای زیادی که برای انجام تعمیرات ماشین لباسشویی وجود دارد بازار کار این رشته بسیار پر رونق بوده و درآمد بالایی را برای افراد فعال در این زمینه به دنبال دارد. آمارها نشان می دهد که در کشورهای خارجی مانند آمریکا، درآمد تکنسین ها و تعمیرکاران ماشین لباسشویی در سال 2015 مقدار ده دلار در هر ساعت می باشد. در ایران هم دستمزدی که این افراد برای انجام خدمات مختلف لباسشویی دریافت می کنند مبلغ کمی نبوده و در نتیجه درآمد ماهیانه بالایی دارند که با افزایش مهارت ها و تجربه خود قادر به بالا بردن میزان درآمد می باشند.

چالش های ورود به بازار کار

همیشه ورود به مشاغل مختلف دارای چالش های بسیاری می باشد که با عبور از این چالش ها و توجه به آنها می توان در کسب و کار خود به موفقیت بالایی دست یافت. چالش مهمی که شغل تعمیرات ماشین لباسشویی با آن مواجه می باشد به روز بودن تعمیرکار است. به علت گسترش تکنولوژی در سال های اخیر، هر روزه مدل های جدیدی از ماشین های لباسشویی وارد بازار می شود و امکانات و ویژگی های مختلفی به آپشن های لباسشویی افزوده می شود که یک تعمیرکار حرفه ای با آگاهی از آنها قادر به تعمیر ماشین لباسشویی و برطرف نمودن مشکلات آن می باشد. انجام تبلیغات در کسب و کار و شناخته شدن توسط افراد دیگر، از چالش های دیگری است که در این شغل باید به آن توجه داشت. انجام تبلیغات مناسب مانند چاپ تراکت و برچسب و یا تبلیغات در سایت های مختلف مانند دیوار و یا شیپور می توان خود را به دیگران معرفی کرد و به جذب مشتریان بیشتر پرداخت که در نهایت به افزایش درآمد منجر می شود.

این دوره فاقد ویدیو برای نمایش است
آیا آموزشگاه مجوز رسمی دارد؟
بله ، آموزشگاه تحت نظر سازمان فنی حرفه ای فعالیت دارد
هزینه دوره های آموزشگاه شامل تخفیف می شود؟
کلیه دوره های آموزشگاه دارای 20 تا 30 درصد تخفیف می باشند
برای کارآموزانی که از شهرستان مراجعه می کنند خوابگاه و محل اسکان وجود دارد؟
کارآموزانی که از شهرستان تشریف می آورند به خوابگاه های مناسبی که زیر نظر آموزشگاه فعالیت دارند معرفی می شوند که از لحاظ کیفیت و قیمت مناسب هستند
بعد از اتمام دوره مدرک ارائه می شود؟
بعد از اتمام دوره مدرک آموزشگاه به کارآموزان ارائه می شود که در سراسر ایران معتبر است و کارآموزانی که تنها مدرک فنی حرفه ای را میخواهند از طرف آموزشگاه به سازمان فنی حرفه ای معرفی می شوند
اگر بعد از اتمام دوره آموزشی در یادگیری دوره مشکل داشتیم چه می شود؟
دوره های آموزشگاه به صورت 100% برای آموزش کارآموزان کافیست و بعد از اتمام دوره کمتر پیش میاید کارآموزی به مشکل بر بخورد،ولی چنانچه این مورد پیش بیاید آموزشگاه برای کارآموز دوره را تجدید خواهد کرد.همین طور کارآموز پس از دوره با مدرس مربوطه در ارتباط است و می تواند هر زمان سوالی برایش پیش بیاید از مدرس مربوطه کمک بخواهد.
مدت زمان برخی کلاس ها و دوره ها زیاد است و بنده نمی توانم در کلاس ها حاضر شوم؟
بیشتر دوره های آموزشگاه به صورت هفتگی یا ماهانه تکرار میشوند، تا آنجاییکه امکان داشته دوره ها منعطف برگزار می شود تا هم کارآموزانی که درس می خوانند و هم کارآموزانی که شاغل هستند نیز بتوانند در دوره ها شرکت نمایند.چنانچه کارآموزی نتواند با کلیه زمانهای آموزشگاه خود را وفق دهد می تواند آن دوره را به صورت خصوصی بردارد در این صورت زمان کلاس ها با کارآموز هماهنگ می شود
 
WeCreativez WhatsApp Support
سوالات مربوط به دوره‌های آموزشی را میتوانید از این قسمت بپرسید ...
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟